Nech zaplatí 13 a pol milióna Haščákovi Žilinka a všetci poslaneckí idioti čo ho volili.

Haščáka vyhrabal hrabličkami 363 Maroš Žilinka a ani nepočkal na rozhodnutie súdu. Tak nech sa mu poskladajú.

Nech zaplatí 13 a pol milióna Haščákovi Žilinka a všetci poslaneckí idioti čo ho volili.
Sviňa (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Haščák chce 13,5 milióna mega zlodej čo zarába na chorých starých a postihnutých.

A teraz sa my občania máme skladať, alebo sa ospravedlňovať tomuto mega zlodejovi Haščákovi? To myslite vážne justícia, polícia a vláda ?

Tak to je škandál, ktorý prejde len na Slovensku a zodpovedná je zaň aj celá koalícia.

Je tu aj druhe riešenie vymeniť mega sviňu Žilinku presne tými istými ľuďmi čo ho volili, ak to nie sú ochotní urobiť, inak im dať k náhrade všetky škody čo Maroško napáchal.

A tu máme výpis všetkých ospevovačov čo hlasovali za Žilinku

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasovanie&ID=45086

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A tu je hlasovanie podľa klubov

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlaspie&ID=45086

A teraz títo pani poslanci držia hubu a krok a tvaria sa , že všetko je tak ako má byť.
13,5 milióna eur deleno 132 je nejakých 102 272,73 eur na každého debilného poslanca, čo ho volil. A keď urobí ďalšie škody nech si ich títo kripli rozdelia.

Boli ste za Žilinku všetci ste sa k nemu hlásili boli ste s ním veľkí kamaráti, tak sa mu pekne naskladajte 13 a pol milióna Haščákovi, to je vaša robota a vaša zodpovednosť.

Alebo odvolajte Žilinku a zariaďte aby Haščák šiel nazad do basy aby sa mu nič nezaplatilo a nech Vás ani nenapadne ospravedlňovať sa mu.

A ešte k Haščákovi

Samozrejme, že Haščák je vinný. Samozrejme kauza gorila je pravdivá. Samozrejme o chystanej vražde Janka a Martinky vedel a podieľal sa na nej. Samozrejme sú lieky predražené. Samozrejme aj zdravotná starostlivosť je predražená.

To akým spôsobom za pomoci Sulíka a manželky striptéra chcú teraz likvidovať všeobecnú zdravotnú poisťovňu je top svinstvo. Aby sme všetci platili viac už aj tak za predražené zdravotníctvo aby sa hydrocefalus mal lepšie. Tento miliardár nedal v čase pandémie nikomu ani cent zadarmo, nepomohol ani pri Ukrajine a topí sa v nakradnutom bohatstve. A Kollár a Sulík sa tomu tešia, veď možno sa aj im ako vybavovačom ujde.

Matovič s Hegerom aj prezidentkou sa nečinne prizerajú a nepovedia ani slovo a možno Igor vytiahne z kasy 13 a pol milióna pre Slávka Haščaka. No Matovič, keď si chlap daj zo svojho 13 a pol milióna a neokrádaj národ, alebo to daj z volebného príspevku pre OĽaNO. Verite OČTK pán Matovič a pán Heger tak to pekne za nás občanov zatiahnite a trošku si pritiahnite opasok za svoje rozhodnutia.

SkryťVypnúť reklamu

Pani prezidentka a vy nechcete dať 13,5 miliona Žilinkovi nech vyplatí Haščáka?

Takže pre tých čo máju krátku pamäť si pripomeňme slávne chvíle tu sú ódy na Žilinku.

Gábor Grendel (OĽaNO). Nevadí mu, že zaňho hlasovala aj opozícia. Tvrdí, že by vyhral aj bez takejto podpory. Opačný postup strany Za ľudí podľa neho nenaruší ďalšie fungovanie koalície.

Predseda klubu OĽaNO Michal Šipoš ocenil, že jeho klub drží dohody a je stabilným koaličným partnerom. „Som veľmi rád, že generálny prokurátor Maroš Žilinka získal veľkú väčšinu hlasov, bude novým generálnym prokurátorom a bude pokračovať v očiste súdnictva. Držím mu v tom palce," povedal. Poďakoval sa aj koaličným partnerom, ktorí dohodu koalíce dodržali. Grendel Žilinku nevníma ako kandidáta jednej strany, teda hnutia Sme rodina, ktoré ho navrhlo. Podotkol, že je to kandidát, ktorý nemá na svojej minulosti žiadny šrám a dokázal sa ozvať, keď bolo treba.

Miláčikovia tak to tých 13 a pol milióna stiahneme zo štátneho rozpočtu, aby sa kriminálny hydrocefalus mal lepšie, ale vy chcete aby sme tento kiks zatiahli my občania.

Dokážete sa pozrieť pani poslanci čo ste hlasovali za Žilinku do zrkadla, mate ešte kožu na tvári alebo už len zavretý mlčiaci rypák?

Ešte k detail podľa zahraničných tajných služieb. Do funkcie generálneho prokurátora inštalovali Maroša Žilinku Lorenc a na jeho príkaz sa stretol Haščák v hotely Borguľu Mamas a Papas aby sa dohodli a urobili plán ako to urobiť ostatne o tom sa už písalo.

Prečo je Žilinka vlastizradca.?

SkryťVypnúť reklamu

Maroš Žilinka je generálny prokurátor šéf justičnej mafie Slovenska

Vlastizradca rusofil obdivovateľ Putina

Zilinka už dávno mal sedieť v base za vlastizradu, to že ho treba odvolať v parlamente je hrubé zavádzanie. Treba ho za vlastizradu zatknúť treba si pozrieť trestný zákon tam je to jasne definované.

Okrem toho, že ohýba Maroš Žilinka ohýba právo na Slovensku sa zaviazal že budeme mať spravodlivosť na Ruský spôsob .

A aj to dodržuje oslobodzuje mafiánov ako Haščák, Bodor, Gašpar a mnohých ďalších.


Spochybňuje smerovanie Slovenska do NATO a EÚ a dokonca doporučil aby sme zmluvu nepodpisali.


Podpisal s Ruskou prokuratúrou spoluprácu a dodnes ju nezrušil.

Vyzývame občanov tohto pucfleka mafiána Kollára nezdraviť, kričať po ňom vlastizradca, neobsluhovať ho v obchode.

Po nasledujúcich voľbách sa postaráme aby bol riadne odsúdení a vymeníme a ozdravíme skorumpovanú Justičnú mafiuStrana Občianska Spoločnosť

Skupina Antifico a Antismer

OZ Ľudia dobrej mysle

YB kanál Modrý Zajačik
obcania2000@gmail.com

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  42
  •  | 
  • Páči sa:  1 168x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
SkryťZatvoriť reklamu