Otvorený list Marošovi Žilinkovi a generálnej prokuratúre

Vážená GP pán Žilinka a pani Habčáková prestaňte chrániť Našich ľudí, lebo spravodlivosť Vás dobehne aj v talároch.

Otvorený list Marošovi Žilinkovi a generálnej prokuratúre
Maroš Žilnka vraj smie všetko (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Vážená generálna prokuratúra!

Si fakt myslíte pán Žilinka a pani Habčáková , že môžete zavádzať verejnosť ako chcete a že správy z GP nepresakujú von no, tak to ste na veľkom omyle.

Ak sa vy dvaja spoliehate nato, že vyhrá Fico a spol. a že sa vráti mafia tak to ste na veľkom omyle.

Asi ste si nevšimli, akú má súdruh Fico veľkú popularitu pri jeho zatknutí. Národ sa tešil bohužiaľ len hodinu kým bol vyšetrovaný.

Takže v prvom rade pán Žilinka ráčte odpovedať na trestné podanie, čo som na Vás podal už viac ako pred pol rokom a nepinpongujte si ho po prokuratúrach ako horúci zemiak. Keď som bol pred GP boli na mňa pripravené 4 trestné podania a dokonca vydaný zatykač, že som ohovoril Majského.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vieme o čo ide nekonanie v kauze Vietnamec, tým pádom krytie Kaliňáka s ktorým si tikáte, nepotrestanie organizátorov nepovolených zhromaždení v dôsledku ktorých zomreli tisícky ľudí, ponechanie toxických ľudí na GP ku ktorým sa pri Vašich rozhodnutiach môžete pripočítať aj sám. Pán Žilinka máte toho na rováši viac, ako dosť Jánošík bol voči Vám úbohý amatér.

A teraz k Majským, nerobte mŕtveho chrobáka takže ešte raz Vám pripomínam potom to už pripomeniem Europoslancom a to aj českým a pošlem na EP, lebo som presvedčený že pán Majský bral Eurofondy aj do výrobne do automobilky v Bánovciach

Takže v Majskeho dom napísaný dodnes na Jozefa Majskeho staršieho na Červeňovej už takmer 20 rokov protiprávne sídli firma Sipox, teda jeho deti. Je na ňom síce plomba ale vy ste ich za 20 rokov nevyhnali a myslím si že za tých 20 rokov nezaplatili za to ani cent.

Skryť Vypnúť reklamu

Takže Vám zjavne nevadí že 20 rokov ľudia čo ich okradli o majetok že Majský si veselo užívajú majetok ďalej.

Ale vydať vyhlásiť po mne pátranie preto lebo bránim ľudí čo Majský okradol , zničil život takmer 200 tisíc ľuďom, že sa nehanbite, ste horší ako za čias socializmu ostatne prevažná väčšina vyštudovala socialistické právo alebo Vás učili právnici vyštudovaný za socializmu aj sa to na Vás prejavuje.

Pán Žilinka myslím si že ide závažnú trestnú činnosť nielen Majských ale celej prokuratúry tak konajte. Kópiu listu vlastníctva pripájam.

Takže miesto toho aby ste objektívne dozorovali stíhanie zločincov zo 6.poschodia v kauze Očistec ale aj z kauzy Dobytkár a ďalších rozhodli ste sa že za mreže dostanete vyšetrovateľov, ktorí stíhajú tzv. ako im Fico hovorí mučeníkov Vášho kolegu Kováčika, hrubokrkého mafiána Bodora, tunelára chorých a starých pomocou zdravotníctva Haščáka a samozrejme nestíhate Kaliňaka v jeho kešú dobe brali Gašpar a Lučanský úplatky, Fico sa sám v médiách priznal že kúpil SPP matka ta matka prináša ročne stratu viac ako 100 miliónov EUR. Na toto sme podávali podanie samozrejme GP zamietnuté. Zločincov čo tu defraudovali minimálne 12 rokov štát pod vedením Fica je tu viac ako dosť. Ale tých samozrejme neprešetrujete ale ich bránite. Ja som ten čo chodil pred GP za Čižnára a Trnku a stretli sme tu pred ňou aj Kovačika aj tí dvaja páni si mysleli že sa im nič nemôže stať. Čižnárovi a Trnkovi sa zatiaľ toho veľa nestalo, ale nebojte sa občianska zodpovednosť už začala fungovať, skúste o tom popremýšľať trebárs aj o tom či Vaše deti budú žiť v tom svinstve čo im Fico a spol. Zanechali.

Skryť Vypnúť reklamu

Toto sa až tak Vás netýka ale Slovensko má 75 percent HDP EÚ v Európe sú priemerné platy 3500 EUR a pri našej výkonnosti by mali byť priemerné platy 2500 EUR. Áno vy na prokuratúre to máte a ešte obchodujete so spravodlivosťou. Ale bežný občania majú priemer 780 takže kde sa trati 1720 EUR do pažeráka mafie ktorú chránite do neefektívneho riadenia štátu mafiánmi za pomoci justície a policie. A preto nám štvrtina ľudí uteká do krajín EÚ ako je Nemecko, Rakusko, Veľká Britania, USA. A vy tu bránite absolventov MGIMO ako je Moskvič Hašćák a vy pán Žilinka sa zhodnete s generálnym prokurátorom ruskej federácie na spoločných cieľoch. že Vám nie je hanba pozrieť sa ráno do zrkadla. Dúfam že ste ho k sebe pozval na návštevu.

Skryť Vypnúť reklamu

No váš rebríček hodnôt je zrejme iný.

A teraz k pani Katarine Habčakovej.

Dostali ste úkol dostať vyšetrovateľov apoštolov Fica do basy?

Myslite na to, že sa moci dostane v nasledujúcich ešte lepšia a razantnejšie a demokratickejšia vláda ako Matovičova a potom dáme prešetriť aj Vaše rozhodnutia samozrejme v rámci platných zákonov a za pomoci právnikov z EÚ aby nenastali ani najmenšie pochybnosti. Neverte v nejaký revanš súdruha Fica, skúste radšej prestať s obchodovaním spravodlivosti aby tu zákon platil pre každého nie len v prospech Našich ľudí ak to vôbec dokážete.

S pozdravom páni a verte že čas pracuje pre obyčajných čestných občanov Slovenska a nie pre našich ľudí je na Vás kam sa zaradíte.

Samozrejme tento list prečítam a publikujem do médií, aby verejnosť videla aj z iných zdrojov čo sa tu deje.

Pekný deň Vám prajeme

za FB skupinu Antifico a Antismer

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  20
  •  | 
  • Páči sa:  564x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu