Socialisticko komunistický kapitalizmus súdruhov Mečiara, Fica, Lexu, Lorenca a iných kriminálnych okrádačov proletariátu. Part 1 a video.

Za Fica sa systém zdokonalil tak, že mafia prerástla priamo do štruktúr štátu do  polície, justície parlamentu a vlády.

Socialisticko komunistický kapitalizmus súdruhov Mečiara, Fica, Lexu, Lorenca a iných kriminálnych okrádačov proletariátu. Part 1 a video.
Mečiar, Fico a Slota otec národa, sociálny demokrat a opilec. (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Socialisticko-komunistickí kapitalisti.!!!!!!!!!!!!!.

Povedzme si otvorene, že je to utopia komunistických ideológov, ako napríklad starého Milana Šimečku šéfa katedry Marxizmu leninizmu a keď si to nasmeroval k Dubčekovi, potom ho dokonca jeho milovaní súdruhovia dali k lopate.

Ale ani to mu nezabránilo napísať ďalšie bludy . V jeho šľapajach úspešne šliape jeho syn slávny šéfredaktor, ten už trafil správny SMER a je to obdivovateľ Fica a vnuk je europoslanec a liberálne progresívne počúva HLAS Petra Pellegríniho. 

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Táto utopia je založená na ovládaní tej najnižšej spoločenskej triedy proletariátu a vláde jednej strany a voľbami jednotnej kandidátky národného frontu, kto na nej bol bol zvolený na 100 percent a účasť vo voľbách bola 99,5 percenta.

Najlepšie sa vymýva hlava menej vzdelaným ľuďom, ktorú tvoria vo väčšine robotníci, roľníci a nezamestnaní flákači a často príživníci-bezdomovci. Česť výnimkám, lebo aj medzi nimi sa nájdu čestní ľudia. 

Samozrejme aj medzi chudobnými ľuďmi som napríklad aj ja ako chudobná dôchodkyňa, alebo pán Palacka, alebo pán Frátrik alebo pani Paľová, Kobzová a iní ľudia napríklad z našej skupiny Antifico a Antismer. Ale aj ľudí z úradov tých nevymenujem lebo mám strach, že sa im Hegerova vláda pomstí, lebo Heger a Matovič nevedia že štátnu správu majú skrz naskrz prerastenú Smerákmi ako je Adrian Jenčo šéf verejnej štátnej správy u Mikulca, rád kladie vence k sovietskym pamätníkom a rád vyhadzuje odborníkov je to skratka Kaliňákove ESO.

Skryť Vypnúť reklamu

Súdruhovia dnes chodia do kostola keď som videl našu prezidentku v Kostole s Gašparovičom, Schusterom, Dankom a Bugárom tak sa mi tlačili slzy dojatia do očí a vravela som si, to nie je možne marxisti sa nám obrátili.

 Národná púť k Panne Márii vyvrcholila slávnostnou omšou: Zúčastnili sa jej aj Čaputová, Danko a Pellegrini
Národná púť k Panne Márii vyvrcholila slávnostnou omšou: Zúčastnili sa jej aj Čaputová, Danko a Pellegrini  (zdroj: FB)

Dokonca na vysokej škole nám vymývali hlavy Mafiou (Marxistickou filozofiou) potom Marhu alebo Marhuľu to jest  MRH (dejiny medzinárodného robotníckeho hnutia) vedeckým ateizmom, kapitálom. Dokonca som mala možnosť vidieť v knižniciach hory spisov Lenina a Stalina a v nich pasáže, ako napríklad Súdruh povedal nech žije súdruh Stalin a súdruhovia v sále dlho burácali kričali a tlieskali a súdruh ktorý prestal tlieskal prvý toho odviezli na Sibír za odmenu do Gulagu.

Skryť Vypnúť reklamu

Spomínam na diela ako sa kalila oceľ, Anna proletárka, reportáž psaná na oprátce, Lámanie pečatí a dnešné pokračovanie diela Gašparoviča, Schustera a Majského.

Dobrodruh Schuster bard fotografie a úspešný spisovateľ lovec anakond a katolícky  komunista Rudolf Schuster
Dobrodruh Schuster bard fotografie a úspešný spisovateľ lovec anakond a katolícky komunista Rudolf Schuster (zdroj: FB)

Chystá sa trojdielne dielo otca národa Mečia a Haščákove príbehy Casanova chlípničku . Bude to lepšie ako Švejk

Ale boli tu aj náučne diela úloha ženy v oceliarenskom priemysle, Výchova detí baníka k proletárskemu internacionalizmu,  úloha štvavej slobodnej Európy, ako správne vychovať z iskričky pioniera,, z pioniera zväzáka a zo zväzáka kandidáta strany až konečne vznikne kovaný komunista. Viac premien ako zo života hmyzu.

Ako revolučné odborové hnutie urobilo z opilca abstinenta.

Skryť Vypnúť reklamu
Ako VPN prijala dar od súdruha Schustera
Ako VPN prijala dar od súdruha Schustera (zdroj: FB Antifico a Antismer)

Výchova učňovskej mládeže k vedeckému ateizmu názorné cvičenia ako náboženstvo škodí mládeži  ako metla ľudstva

Potom tu máme rozprávky o Seriožkovy ako zbieral huby a Natálke ktorú naučil Lenin korčuľovať

V školách sme spievali ruskú hymnu recitovali básne na Puškinovom pamätníku, spievali sa aj častušky , Kakalin , Podmoskovskyje večera usporadúvali sa rôzne súťaže čo vieš o sovietskom zväze aká je univerzita v Moskve, Čo napísal Majakovský koľko meria televízny vysielač Ostankyno aké veľké je červené námestie. To že Lenin mal syfla aj s Gotwaldom sa na školách neučilo.

Súdruhovia tieto metódy ovládajú, ako urobiť klystír mozgu hlavne duševne menej vyspelým jedincom, trieska v oku vadí ale klát veľký ako dankov stožiar nevadí.

Potom je tu banda prisluhovačov, tlieskačov, donášačov a ideológov

To, že im nie sú stále odopreté výsluhové dôchodky a že zlaté vajcia KSČ  teda KGB agenti Moskviče z MGIMO majú takmer všetky dôležité funkcie v štáte a sú nasánkovaní do vedenia štátnych firiem ale pomocou privatizácie vlastnia doslova miliardy je len dôkazom toho že toto všetko funguje.

V Poľsku v Nemeckú sú Moskviče už dávno mimo štátnu službu u nás sa im skvele darí dokonca väčšina VEĽVYSLANECTIEV JE NIMI OBSADENÁ TEDA Moskvičmi alebo  prostitútom šéfredaktorom play boja.

Donedávna tieto svine boli predvádzať svoj majetok do Smotánky a predbiehali sa kto má drahšie hodinky, krajšie auto, krajšiu vilu, akú jachtu, helikoptéru alebo lietadlo a s ktorou štetkou momentálne chodia.

Vrcholom je pasák z parlamentu, ktorý má 20 oficiálnych štetiek 11 nemanželských detí a platí ich hlavne zo štátneho rozpočtu a prezentuje sa, že je rodina a medzi nimi ma aj luxusnú štetku ktorá obrobila nejedného mafiána. Tento človek dotiahol špinu, ktorá chce vylepšiť naše súdy podľa sovietskeho vzoru.

Nech mi niekto vysvetlí, prečo neboli títo mimoriadne toxickí ľudia zbavení majetku, ktorí nevedia preukázať a to je aj dôvod prečo ho preukazovať nemusia. Musí ho preukazovať len občan, ktorí nemá politické krytie na polícii na súdoch na štátnych orgánoch.

Zašlo to tak ďaleko, že tieto toxické parazity sa držia takmer všade, dôkazom je polícia ovládaná Mikulcom a 95 percent policajtov je na mieste, kopec vyšetrovateľov mafiána Kočnera odišlo na výsluhový dôchodok s maximálnou hodnotou, to iste platí aj o Lexovej SIS.

Približne 40 percent dotácie z EÚ ide pôdohospodárom pretože Mičovský odhalil podfuky a zhruba 20 z nich bolo okamžite zatknutých za podvody radovo v desiatkach miliónov.  Z týchto ľudí sú vo väzbe už len zopár a aj tí sú už na ceste domov napríklad menujme Bödöra alebo Kvietika.

Mičovský bol veľmi rýchlo odvolaný Matovičom a Vlčan okamžite zastavil ďalšie vyšetrovanie toto sú fakty a nie vymysli a vidíme ich všetci a Matovič s Hegerom sa trápia že nič nevidia. A Vlčan to ešte vylepšuje hneď od začiatku hádže peniaze plnými priehrštiami oligarchom dokonca aj svojmu štátnemu tajomníkovi Kyseľovy a pani Balkovej alebo Špirkovi, Babišovi a ďalším.

Nechcem byť zlý prorok, ale momentálne posledné mesiace všetko vyšetrovanie týchto toxických pseudokomunistických svíň zamrzlo a dostavajú sa jeden po druhom von

Hlavného objednávateľa vrážd  likvidátora Kočnera za vraždu dodnes neodsúdili. Toxicky šéf súdu Harabín si vysúdil na sprostostiach typu že mu mala padnúť na hlavú lampa a že bol na neho spáchaní atentát niekoľko sto tisíc. 

Zakladateľ justičnej mafie a predseda strany vlasť bozkávač Fica a kamoš Mečiara močí na bránu garáže.
Zakladateľ justičnej mafie a predseda strany vlasť bozkávač Fica a kamoš Mečiara močí na bránu garáže. (zdroj: FB)

Potom natočili ako pred krčmou moči podopieraný svojimi dvoma kunčaftami z mokrej štvrte a keď Fico a Kotleba rosievali smrť na zhromaždeniach pomocou covidu vyvreskoval rúška dole.

Podobne ako Harabín si predavaním spravodlivosti nahonobili majetky Molnár, Polka, Lindtner, Sklenka, teraz to predvádza Jankovska. Iní klamali bezostyšne ako Kičura tiež je už vysmiaty doma a užíva si majetok 

Potom sú tu vymysli ako za Mečiara aj na toho bolo spáchaných tuším 10 atentátov.  Mečiar komunistický  ŠtBák vykrikoval že stromov máme dosť a vraj aj basy sú pripravené prijať nápor komunistov a na každom strome bude trčať jeden do poručujem tento záznam nájsť a premietať antivaxerom a ich detičkám ktorý Mečiara a Fica obdivujú a zároveň doporučujem tento prejav odvysielať aj na ZŠ ich školopovinným detičkám akého máme otca národa predchodcu Nazarbájeva Nursultána Boha Slnka. Hovädo čo rozdelil štát o nás bez nás. 

Volebná kampaň HZDS ešte vtedy boli títo dvaja veľký kamaráti.
Volebná kampaň HZDS ešte vtedy boli títo dvaja veľký kamaráti. (zdroj: FB)

To iste dnes tvrdí pseudo súdruh Žilnka  tvrdí vraj chceli zabíjať prokurátorov osobne aj jeho dokonca aj jeho deti. Dúfam že vyšetrovanie v tejto záležitosti úspešne pokračuje. 

Metodika hodna Winnetua v prvom diele prídeš domov žena visí obesená na strome starí rodičia a deti odstrelené v dome a dom horí. A v tebe zaplápolá hnev a ideš sa pomstiť. Ale nemáme pred sebou Winnetua ale Žilinku.

Za Fica sa systém zdokonalil tak že mafia prerástla priamo do štruktúr štátu do  polície, justície, parlamentov a úradov a vidíme že dodnes je to tak.

Samozrejme nie všetci ale od roku 1945 do roku 1989 sme boli tvrdo masírovaní touto ideológiou. Potom to tu pokračovalo ďalších 30 rokov hlavne za súdruhov Mečiara a Fica

Vyrástla tu pomerne silná vrstva blbcov o ktorých sa treba starať. Ktorí sa skrátka prispôsobia a konzumujú čokoľvek. Napríklad že vakcína zabíja a nie zachraňuje.

Že doktori falšujú štatistiky úmrtnosti 

Títo proletári spravidla antivaxeri a voliči Fica a Kotlebu majú väčšinou len základne, alebo žiadne vzdelanie. Ich spoločenské uplatnenie a požiadavky sú na základe ich vedomosti-vzdelania a spôsobu života na veľmi nízkej úrovni.

Spôsob a úroveň ich života pozostáva z toho, že ich zamestnáva štát alebo súkromník, v našom prípade takzvaný komunistický oligarcha.

Živoria z mizernej almužny, ktorú majú fixne stanovenú na základe ich schopností -hlavne fyzických, nakoľko len menšina je vyučená !“dokonale“ ovláda nejaké remeslo-odbornú činnosť.

V dnešnej dobe sú zamestnávaní väčšinou v automobilovom priemysle a stavebníctve. V automobilovom priemysle robia na linkách, kde vo väčšine vykonávajú jednotvárnu prácu, pri ktorej nepotrebujú odborné vzdelanie, ale len určitú zručnosť a prax. Väčšinou títo pracovníci naučiť sa len určitú operáciu-činnosť, ktorá sa neustále opakuje- to jest -zaučia sa a zdokonaľujú sa stálym opakovaním!! Aj 400 krát za jednu smenu ako cvičená opica.

V stavebníctve je to tiež niečo podobne robia pod vedením jedného vyučeného predáka, ktorý kontroluje ich pracovnú činnosť a dohliada na jej správnosť a kvalitu.

V poľnohospodárstve je to tiež niečo podobné, len v inom prostredí a s iným materiálom.

Na základe uvedeného možno povedať, že táto skupina-trieda pracujúcich ľudí vytvára takzvaný proletariát-robotnícku triedu, ktorá je v každej spoločnosti najväčšia- najpočetnejšia. Väčšinou je to viac ako polovica spoločnosti cca 60-70% pracujúcich-zamestnaných ľudí v štáte.

S touto skupinou-spoločenskou triedou sa  narába, lepšie povedané manipuluje podľa potreby o niečo vyššia spoločenská skupina- trieda a to sú štátny-úradnícky zamestnanci a podnikatelia v našom prípade vo väčšine takzvaní oligarchovia, ktorí vlastnia väčšinu rozkradnutých-nakradnutých výrobných prostriedkov tovární, závodov, podnikov alebo činností.

Pokračovanie bude v druhej časti a prejem pekný nový rok

Vlasta Sedláková OZ ľudia dobrej mysle

článok som napísala v spolupráci s našou FB skupinou Antifico a Antismer ak kliknete na modrý nadpis môžete sa k nám prihlásiť súdruhom mimoriadne vadíme aj Moskvičom.

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  470x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu