Učastníci zájazdu Róberta Fica na 1. mája v Nitre plus Video z priebehu sviatku práce.

Pokojne a mierumilovne stretnutie narušil starý idiot s plagátom Jána Kuciaka a to bolo skutočne nechutné,

Učastníci zájazdu Róberta Fica na 1. mája v Nitre plus Video z priebehu sviatku práce.
Bláha kričí Čapudová je americká a dav doplňa k.rva. Smeraci na tribúne sa skoro pocikali od smiechu. (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

lebo za to Fico naozaj nemôže.

Tento článok vznikol za pomoci FB skupiny AntiFico a AntiSmer

Ale Ficova Smerácka ochranka bola na mieste a starého idiota za pomoci agilných dôchodcov a dôchodkýň s pacifikovala a plagát Kuciaka roztrhala na cimpr, campr.

Podľa Fica sa Slovensko raz dozvie krutú pravdu, kto zavraždil Kuciaka a kto strieľal do ruských občanov na Donbase to bude čumieť. Pretože v týchto ťažkých časoch Fico a SMER tvrdia, len a len pravdu a to je jediná zbraň, ktorá im vraj ostáva.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

No poďme po poriadku.

Na Svätoplukove námestie v Nitre prifrčalo 6 diaľkových autobusov. Priniesli východniarov, tam kde nič nie je. 12 rokov si žili východniari, ako na zámku a staral sa o nich SMER, dohliadal na to António Vadala, grófka Rošková, lesný Žigožrút, doktor Raši a iné celebrity. Táto vynikajúca starostlivosť vyhnala množstvo hlavne mladých východniarov zarábať si peniaze na hnusnom prehnitom západe v EÚ. Nevedno, prečo si nejdu radšej zarobiť do Moskvy trebárs, ako agenti školenie by mohol poskytnúť istý Maroš Žilinka.

Okrem východniarov toho prítomní boli pracovnici Bonulu. Zachmúrení pracovnici na dôchodku, poberajúci minimálnu mzdu spravidla na dohodu, aby si prilepšili na prežitie k dôchodku, vďační bývalému pracovníkovi telekomunikácii súdruhovi Miroslavovi Bödörovi, ktorý mal prenajatú známu pytliacku chatu pri Leviciach.

SkryťVypnúť reklamu

Známy súdruh MGIMO Samko Vlčan Moskvič, (súdruh oženený druhý raz ako mladý 50 ročný v korunovačnom kostole za účasti premiéra Hegera) tvrdí, že prenájom chcel zrušiť, ale nepodarilo sa. Samko si so zápasníckym poľnohospodárskym klobásovým Norbertom Bödörom šéfom 6.poschodia si, ako inak tyká.

Poľovať do okolia pytliackej chaty chodí aj istý spolužiak Fica, prokurátor slávny JUDr. Ivan Mandalov, ktorý dal pytliacke nahrávky zrušiť a to je bývalý manžel JUDr. Lucie Žitňanskej a ta je dnes poradkyňa Márie Kolikovej, nominantky Andreja Kisku v súčasnosti prestúpenej do SaS. Ak ste hádali, že vyšetrovateľa pytliackej chaty Martina Juhása stíha prokuratúra v Nitre, tak ste uhádli a stíhajú ho napriek tomu, že dozorový prokurátor z Levíc s tým súhlasil a nasadenie kamier odobril aj súd, ale o tom potom, ako vraví slávny Béla Bugár. A dokonca to teraz vyšetruje samotná GP a osobne na to dohliadne známy Patruševa Maroš Žilinka.

SkryťVypnúť reklamu

Ale to sme odbočili.

Účastníci zájazdu Róberta Fica boli dobre naladení, stavali sa do zástupu na gulášik a pivečko zadarmo. Mimo tohto, jedna babka povedala, že dostali aj štedré vreckové (100 EUR), ale to samozrejme nie je pravda. Vyhrávala príjemná muzika. Povievajú nové slovenské zástavy práve vybraté funglovky zo sáčku vidno ešte štvorce, ako boli skladané. Slniečko svieti, dážď sa nachystal až na vystúpenie súdruha Fica, aby spláchol všetku tu špinu a jed a síru a oheň. Okrem slovenských zástav tu veselo povievajú aj ruské zástavy.

Babky demokratky a dedkovia demokrati sa tešia a nevedia sa dočkať hlavného opozičného lídra súdruha Fica, ale aj súdruhov Bláhu, Blanára, Richtera. Ale to ešte nevedia, že príde aj Sunárik Erik Kaliňák a syn slávneho generála Lučanskeho, alebo europoslankyňa súdružka Monika Beňová Flašíkova. Škoda, že na námestí sa neobjavili aj hrdinovia z pytliackej chaty Norko Bödör a budúci kandidát na poslanca Smeru Tibor Gašpar so synom a s Marekom Parom. Bohužiaľ mučeník Kaliňák je väzbe, ktovie, ako sa mu darí bez čistého peruánskeho sniežiku.

SkryťVypnúť reklamu

A neprišli ani poslanci zradcovského Hlasu a nie sú tu ani bratia od Kotlebu a Republiky. Aj keď europoslanec Uhrík je Nitran a nakúpil na juhu mesta dva pekné pozemky na stavbu rodinného hniezdočka. Uhrík je bojovník za Rusko a bojuje zaň, ako lev v Europarlamente, vraj z nezištnej lásky k veľkému Ruskému bratovi.

Fico neprichádza blíži sa 15 hodina, chvál každý duch birmovaného súdruha. 

Na námestí prišiel aj jeden pán s asi 3 metrovou rybárskou udicou a na nej má slovenskú zástavu a netrpezlivo s ňou máva. Použije, čo sa dá a fantázii sa medze neklamú.

Po 15 hodine sa zjavuje sa najprv Topoľčianska Smerácka smotánka z Ficovho rodného kraja. Vysoký Goga sa nedostal do parlamentu, tak poberal pol nezamestnaneckú podporu vypočítanú z poslaneckého platu, ale potom ho vraj upratali na nejaký teplý flek, vraj spravuje cesty.

Potom je tu nižší RSDr. Vladimír Faič s jazdeckými nohami a slávny to predseda Zboru poradcov predsedu vlády SR vo vládach Roberta Fica ( 2006-2018) a Petra Pellegriniho (2018-2020). Súdruh RSDr. (Doktor politických vied) pán Faič na to nevyzerá. Skôr podľa vystupovania pripomína pracovníka v živočíšnej a rastlinnej výrobe na JRD, ale toto zdanie klame. 

RSDr. Faič  je naozaj fundovaný odborník a osobitnou kapitolou jeho politickej práce, bolo nadviazanie strategického dialógu s Katolíckou cirkvou. RSDr. Faič rád poľuje najme za Duchonkou.

Potom tu máme nádejného Mgr. Mariana Keryho, vraj bývalý futbalový rozhodca o ktorom zle jazyky tvrdia, že pískal za peniaze, ale to nie je pravda. Stoja v užšom kruhu so svojimi obdivovateľmi v družnom a priateľskom rozhovore.

Osmeľujeme sa a prichádzame ku Kérymi a zdravíme ho Česť práci súdruh a on sa pýta. Čo? A tak opakujeme Česť práci súdruh. Usmeje sa a odpovedá Česť práci a podáva nám ruky. Je komunistický sviatok práce ťažko pracujúcich a prišla aj partia odborárov.

Námestie sa preplňuje. Je tu takmer 2000 ľudí z celého Slovenska nielen z okolia Nitry.

Obďaleč pobehuje čerstvý absolvent slávnej Sládkovičovskej Vysokej školy Danubius JUDr. Marek Šoun, táto škola sídli v budove niekdajšej Večernej univerzity marxizmu leninizmu na Richterovej ulici v Sládkovičove.

Cieľom tejto vysokej školy je rozvíjať harmonickú osobnosť, vedomosti, múdrosť, dobro a tvorivosť v človeku, prispievať k rozvoju vzdelanosti, vedy, kultúry a zdravia pre blaho celej spoločnosti a tým prispievať k rozvoju vedomostnej spoločnosti. Jej poslaním je poskytovanie vysokoškolského vzdelávania a tvorivé vedecké bádanie. Vysoká škola napĺňa svoje poslanie výchovou odborníkov s najvyšším vzdelaním, vysokými morálnymi zásadami, občianskou a spoločenskou zodpovednosťou. 

Presne, ako JUDr. Marek Šoun, alebo JUDr. Petra Hajšelová, ktorá navrhla za generálneho prokurátora JUDr. Maroša Žilinku. Proste kvalitná škola kde vyučuje aj slávny Prof. JUDr. Marian Posluch, CSc. hovoria súdružky, že nasáva alkoholické nápoje, ale to nie je pravda lebo bývalý súdruh je odborník na ústavné pravo a je to bývalý minister spravodlivosti. Synom tohto profesora je istý JUDr. Karol Poslúch známy tým, že zdržal prípad Lexa.

Samozrejme, že vysoká škola s takýmto odborníkom vychová kapacity ako JUDr.Šoun a JUDr. Hajšelová, ktoré môžu súťažiť v oblasti práva s JUDr. Dankom a JUDr. Richterom. 

Inak prijímačky na tejto škole netreba robiť, stačí zaplatiť za veľmi kvalitné štúdium.

Okolo celého námestia sú mestskí policajti z Nitry, okrem nich množstvo štátnej polície a ešte zvláštny antikorupčný tím, ktorý sem prišiel až z Bratislavy.

Marek Šoun má zalepený krk, babky demokratky tvrdia, že tam mal natetovaný hákový kríž, ale ani toto nie je pravda.

Popred pripravené pódium pobehujú rómske deti, poriadok s nimi robí hovorca SMERu Mažgút ma kockovaný sivý oblek, ako Sherlock Holmes.

Z reproduktorov znie hudba: Vo väzení väzni žijú, čakajú na amnestiu a ja čakám na slobode, kedy bude slušnosť v móde čakám, ako na deň súdny, kedy budú ľudia ľuďmi. Korupcie, škandály kam sme sa to dostali, drogy, zbrane mafie, kto je sviňa prežije, bomby v autách, na školách neistotu strieda strach, znásilnenia, prepady za pekných letných dní. 

Niekto pribieha k pódiu a mení pesničku. Jasné tato sa k Ficovi určite nehodí.

Príde potom Berky Mrenica, pekne vyhráva a rezko, dobre sa pritom pije pivo. A prichádza aj skupina Salko. Medzitým vystúpila skupina 9 babiek v krojoch, troch dedkov v krojoch a spievajú máj, máj máj a sedemdesiat rokov som už mala a predsa som sa nevídala, podobné veselé pesničky. Toto trvá asi hodinu.

Po 16 hodine a konečne objavuje hlavný hrdina dňa JUDr. Robert Fico trojnásobný úspešný premiér. Zle jazyky tvrdia, že je to šéf organizovanej kriminálnej skupiny, ale to nie je pravda.

Vystúpenia sú veselé lebo po trefných príhovoroch mladého Sunárika Erika Kaliňáka a syna All for Milan Lučanského vystúpila Monika Beňová oblečená, ako staršia červená Karkulka europoslankyňa za Smer a nenechala nikoho na pochybách, že pevne stojí pri Robertovi Ficovi aj Robertovi Kaliňákovi. Dnes vraj nespravodlivo stíhaného. Nemohol chýbať ani súdruh Blanár. Ticho bol len súdruh Richter známy z kauzy čistý deň, keď vnučke niesol kondomy a modré tabletky. Pomýlil si ich s balónikmi. V Košiciach na Deň Ustavy, zlé jazyky po ňom pokrikovali a tlieskali, že je pedofil, ale to je nehorázna lož. Súdruh zo Zlatých Moraviec bol vždy poctivec a nie je pravda, že sa za neho vytunelovali aj dôchodkové piliere.

Potom vystúpil súdruh Bláha s tričkom Čege Varu a rozkričal dav tým, čo on nesmel dopovedať a on zakričal Čaputová je americká a dav doplnil k*rv*, toto sa opakovalo asi 10 krát. Súdružka Beňová a súdruhovia zo smeru sa takmer pocikali od smiechu, lebo si mysleli, že dav bude kričať namiesto k*rv* agentka.

Na záver prišiel, ako v rozprávke, alebo pri suloži, podľa hesla koniec dobrý všetko dobré súdruh Fico. To už sa nám potvora obloha nahnevala, lialo ako z krhly. A čo čert nechcel, jeden starý idiot vytiahol nemiestne portrét Jána Kuciaka. To súdruha Fica, tak dožralo, že tiež začal nadávať do k*riev a povedal, že Slovensko sa dozvie, kto zavraždil Kuciaka, to bude teda pozerať a vraj sa dozvieme aj to, ako ukrajinský nacisti útočili a strieľali ruské obyvateľstvo na Donbase. Potom sekal do vzduchu, ako karatista vraj sa treba zbaviť prezidentky a súčasnej fašistickej vlády.

Starému idiotovi vytrhla a roztrhala plagát Janka Kuciaka ochranka Smeru v spolupráci s babkami a dedkami demokratmi. Starý idiot mal šťastie, že ho vyviedol antikorupčný tím zložený zo Slovenskej polície, ktorý prišiel až z Bratislavy. Viac uvidíte vo videu, aby ste precítili nádhernú atmosféru 1. mája ťažko pracujúcich súdruhov zo Smeru a ich priaznivcov.

Účastníci zájazdu potom svorne dlhodobo skandovali Fica si nedáme, nech žije Fico.
Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  42
  •  | 
  • Páči sa:  1 169x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu