Vojska NATO bez schvalenia NRSR nesmú prísť. Rok 1968 sa tak môže zopakovať. S videom.

Idiotizmus: Potrebujeme súhlas parlamentu aby nás NATO mohlo prísť brániť. Musi nam to povoliť Kollár a Ficokotlepele.

Vojska NATO bez schvalenia NRSR nesmú prísť. Rok 1968 sa tak môže zopakovať. S videom.
Tí chlapci z mesta Drzí a pobledlí Tí chlapci rodičov Ktorí ľudí podviedli (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

U nás včera večer dostal v TV JOJ priestor  Andrej Danko pod zamienkou diskusie s Jaroslavom Naďom. A je  to špinavá propaganda vyzývam Jaroslava Naďa aby nedaval priestor tejto nacistickej rusofilnej špine prezentovať svoje názory v rôzných diskusiách s Dankom.


Prašt jak uhoď

Televízia JOJ uviedla, že sa v súvislosti s ruskou agresiou na Ukrajine nechce zapojiť do informačnej vojny.

Tvrdí, že nepristúpila na rozhodnutie strany Smer-SD, ktorá chcela vo štvrtok do diskusnej relácie Na hrane poslať debatovať vybraného poslanca. Malo ísť o Ľuboša Blahu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Toto ste umožnili vy pán Naď, tým že ste tam šli : Za toto už mala polícia brať Danka do basy: Danko napríklad toto vyčítal svojmu partnerovi v debate: „Pán Naď neťahajte nás do vojny a nerobte si na tom kariéru. Vy milujete vojnu a konflikt. Nechajme si Rusov a Ukrajincov tento problém vyriešiť. Nedodávajme na Ukrajinu zbrane a nestavajme sa na akúkoľvek stranu.“

Pán Naď excelentne umožnil aby Danko mohol pomocou televízie JOJ drístať na radosť proruské šplechy na radosť Fica, Kotlebu, Blahu pre dezolátnu scénu

Treba vytvoriť správne predpolie lebo sa ide schvaľovať prítomnosť NATO a aj takto pripraviť dezolátov. Aby prišli pred parlament a zdržovali schválenie. 

SkryťVypnúť reklamu

Rátam že pán Naď a Danko budú pokračovať v týchto diskusiách na TA3, v RTVS, na Markíze, v Rozhlase aby fašisticko komunistická scéna nadobudla presvedčenie že je to uplne demokratická debata. Toto nie je prvý prípad pred touto diskusiou si pamätám že pobehovala iná dvojica a to Kollár a Pellegríni. Do ktorej telky ste sa pozreli tam sa objavili. A takto sa vymývajú mozgy a bohužiaľ sa na tom podieľa aj Oľano.

Neviem či si toto Edo Heger a Igor Matovič uvedomujú ??? Samozrejme o tomto pán Naď v diskusiách s Dankom mlčí. A nepíše sa o tom nikde.

Potrebujeme súhlas parlamentu aby nás NATO mohlo prísť brániť a nabudúci týždeň bude zasadať a jednať o tom.

SkryťVypnúť reklamu

Okamžite treba schvaliť parlamentom, aby vláda v takomto pripade mohla konať okamžite bez nejakeho schvaľovania parlamentom. 

Čo to za naši poslanci dokonca aj z Oľana schvalili za zmluvu??? 

Predstavte si že zajtra sem Rusko strelí raketu a prídu sem jeho vojská máme 12 tisícovú lili armádu horko ťažko naštartovali pred 3 rokmi na vojenskej prehliadke na výročie SNP jeden tank. Nejaké tri štyri staré stíhačky na Sliači a v priebehu pár hodín možno za jeden deň nás obsadia.

A jednotky nato nesmú prísť lebo to musí schváliť parlament. Vieme koľko sa schvaľovala zmluva z NATO prezidentka dávala k nej dodatky, vtedy ten cirkus trval dva týždne. Ešte Žilinka a dezoláti pripojili 72 bodov a Žilinka navrhol zmluvu ako celok neschváliť. 

SkryťVypnúť reklamu

Takže minimálne týždeň to budú schvaľovať aj teraz a možno aj dva no ak nás Rusko napadne už nemusíme schvaľovať absolútne nič,. Hnusí sa mi celý parlament, ktorý vyprodukoval takéto svinstvo. 

Ale o tomto už pán Naď, Matovič a Heger nehovoria. Teraz ma tu budete znova napadať za to čo som si to dovolil napísať? No pravdu. 

o je to za zmluva keď sa potrebujeme brániť okamžite a ešte to musíme schvaľovať. Ešte raz sa pýtam prečo musí parlament a bude zasadať až niekedy budúci týždeň prítomnosť vojsk NATO. Navrhujem pánom poslancom, ktorý takito paškvil schvalili vziať zbrane a strážiť hranicu na východe.

Prečo parlament nezasadal keď Žilinka bol dva krát Rusku a dovolil si podpísať zmluvy s Ruskom a ktorých mlčí celá vláda. A odmieta ich zverejniť a mlčí o tom. Prečo to okamžite nezruší. Od Žilinku je to podraz a vlastizrada a ten človek mal byť okamžite zatknutý na letisku. Už sme tu zažili okupáciu 21 rokov a bola podpísaná Biľakom.

Bohužiaľ o tomto mlčia aj generál Pavel Macko aj minister zahraničných vecí Ivan Korčok. Som zvedaví čo budú obdivovatelia Matoviča hovoriť ak sa ráno zas prebudíme a všade bude ruský tank.

Takže nabudúci týždeň sa máme na čo tešiť. Fico, Blaha, Pellegríni a možno aj Rusofil Kollár sa budú predvádzať a pýtam sa čo urobíme ak sa to neschváli a pomoc z NATO neprijmeme, pretože aj taká možnosť pripadá do úvahy. Chceme nový rok 1968?

Putinova nočná mora

Predvčerom som na ČT24 počúval diskusiu moderátora s bývalým českým veľvyslancom v USA a Rusku. Iste uznáte, že ak niekto dostane post veľvyslanca v najvýznamnejších krajinách svetovej politiky tak je to ozajstný znalec diplomacie a prostredia svetovej politiky ktorý vie čo hovorí. 

Na rozdiel od mnohých politikov ktorí rozprávajú ale nepovedia nič napríklad taký Blanár, Blaha, Kamenický a podobné indivíduá. 

Nuž tento majster politiky v jednej vete vystihol celú pointu konania vojnového zločinca Putina dnes zvaného po zásluhe Adolfom Putlerom. 

Veľvyslanec povedal (citát): “Putinovou nočnou morou je demokratická, vyspelä a úspešná Ukrajina rešpektovaná medzinárodnou spoločnosťou v ktorej sa ľuďom žije dobre”. Koniec citátu. 

A teraz si predstavte, že na druhej strane hraníc je Ruská gubernia potláčajúca slobodu slova, harašiaca zbraňami, vyrábajúca rakety namiesto vecí potrebných pre život kde sa ľuďom nežije dobre a kde pár ľudí okolo cára žije v superbohatstve vykrádajúc štátne zdroje. 

Čo myslíte, ako dlho by sa tento režim mohol udržať, keď z prihraničných oblastí s Ukrajinou by Rusi mohli sledovať že dá sa žiť aj inak a toto poznanie by sa začalo šíriť do ostatných oblastí Ruskej gubernie. 

Netrvalo by dlho a ľudia by si začali klásť otázku “ A prečo by sme my nemohli tiež takto žit?” 

Toto je nočná mora diktátora Putina. A rozmýšľajme ďalej nad motiváciou zločincov najmä zo strany Smer a LSNS ktorí horlivo šíria proruskú propagandu a torpédujú každú snahu o zvýšenie našej obranyschopnosti zoči voči ruskej agresii. 

Položte si otázku: Koho by v prípade obsadenia Slovenska ruským agresorom dosadili do bábkovej vlády biľakovsko husákovského typu? 

Nuž prezident Fico, predseda vlády Kotleba, minister zahraničných vecí Blaha, minister hospodárstva Žiga, vnútra Kaliňák atď atď. Desivá predstava, že?! 

Ale to nie je koniec, myslíte si že každé štyri roky by sme mali slobodné a demokratické voľby?! 

Zabudnite!!! Týchto darebákov by od moci oddrapila len smrť a my by sme si mohli tĺcť hlavou o múr, že sme nezasiahli skôr kým sa dalo a neubránili sme si slobodu. 

Dnes je ešte čas!!! Čo myslíte, ako by v čase Druhej svetovej vojny dopadol ten čo by v Nemecku vyzýval k boju proti Hitlerovi a v ZSSR Stalinovi?! 

Okamžita poprava bez súdu! A my tu hľadíme, ako telce na štvanie proti našim spojencom v NATO a tvárime sa že sa nič nedeje. 

Deje sa!!! Pred pár dňami Ruská federácia vydala oznámenie, že Slovenská republika je na zozname NEPRIATEĽSKÝCH KRAJÍN RUSKA!!!! 

Čo robia orgány činné v trestnom konaní, čo robí Generálny prokurátor s obrovskou mocou, čo robíme my všetci!!! 

Prečo tu nie sú obrovské demonštrácie na podporu spojenectva v NATO ktorého sme členom?! 

Prečo dovolíme Ficovi protestovať proti úmyslu odstrániť závislosť od ruských snergetických zdrojov a proti sankciám na oslabenie ruskej ekonomiky?! 

Už dávno mal byť aj so svojou bandou izolovaný v internačnom tábore bez možnosti ovplyvňovať verejnú mienku ako nepriateľ bezpečnosti štátu. 

Sloboda a demokracia nie je samozrejmosťou, treba si ju znovu a novu brániť. Tak sa spamätajme. 

Ja budem mať o necelý mesiac 75 rokov ale ak bude treba a bude tá možnosť pôjdem brániť slobodu a demokraciu hoci aj so zbraňou v ruke. Pre moje deti a vnúčence!

Už mi je jasné prečo ma antikorupčný tím zrejme plný SIS napadol a odňal plagát o 70 agentoch chranených Ruskou ambasadou pri proteste za Ukrajinu. 


Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  39
  •  | 
  • Páči sa:  1 096x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu