Zastavme Eduarda Hegera aby nám nerozbíjal OĽaNO

Eduard Heger odmieta odvolať Samuelá Vlčana MGIMO a agenta KGB a koná pod jeho vplyvom.

Zastavme Eduarda Hegera aby nám nerozbíjal OĽaNO
Heger a šedá eminecia Samuel Vlčan (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Eduard Heger sa vyjadril

Nevidím dôvod, prečo by minister Vlčan nemal mať moju dôveru.

Pán Heger a vidíte dobré?

Mimo zastavenia kauzy dobytkár je tu ďalší veľmi závažný dôvod, súdruh Samuel Vlčan je agent FSB a už od čias Mečiara návratu z Moskvy mal vždy neoprávnené výhody.

Nepodrážajte nohy OĽaNO a Matovičovi !!!

Takže sme poslal dnes Martinovi Feckovi poslancom parlamentu a médiám.

Pekný deň pán Martin Fecko!

Sme OZ Ľudia dobrej mysle a dosť sa angažujeme s mojimi priateľmi v politike mám kanál modrý zajačik

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

určite viete, že pán Samuel Vlčan je šedá eminencia, ktorá momentálne riadi Eduarda Hegera

a nie je žiadne tajomstvo vie sa že Samuel Vlčan podal trestné oznámenie na bývalých vyšetrovateľov PPA.

Vzhľadom k tomu že pán Vlčan je posledná várkou 10 komunistických detičiek z Československa poslaná v roku 1989 do Moskvy a aj jeho pôsobenia a výhodám ktoré získal po ukončení školy niekedy koncom roku 1994 nemáme najmenšiu pochybnosť že je agentom KGB a teda dnešnej FSB

Títo vyšetrovatelia ktorých dosadil pán Mičovský otvorili kauzu dobytkár a Samuel Vlčan naopak kauzu dobytkár uzavrel pomocou podaného trestného oznámenia s tým že vinní nie sú Bödörovci ale podľa Vlčana sú vinní, tí ktorí si trúfli vyšetrovateľov Bödörovcov

SkryťVypnúť reklamu

Tuto špinavosť urobili pomocou Vášho nástupcu Kissa a trestné oznámenie je možno podané aj na samotného Mičovského na ŠP ale nepochybujem, že toto podanie skonči na riešení niekde u vlastizradcu Maroša Žilinku.

Samozrejme takto zastavili vyšetrovanie PPA a kauzy dobytkár čiže Bodora,Kvetika, Kožucha, Partiku a ďalších členov organizovanej vládnej mafie Fica.

Je to presne rovnaký postup ako v kauze Očistec obviňujeme čestných ľudí, čo si trúfnu zasiahnuť proti mafii a nie samotnú mafiu, pred tou ustupujeme a podľa toho čo sa deje, ruská ambasáda vedená Bratčikovom a Fico a spol majú obrovský vplyv v skorumpovanej justícii aj polícii. Bohužiaľ Eduard Heger je ticho, čo je logické keďže je pod vplyvom Samuela Vlčana agenta FSB. Pravdaže nie je zatknutý ani vlastizradca Žilinka tam nepotrebujeme riešiť či má imunitu treba si pozrieť TZ a pojem vlastizrada a môže byť zatknutý okamžite. Ak neviete čo je vlastizrada te je odkaz https://www.lewik.org/term/1314/vlastizrada-trestny-zakon/

SkryťVypnúť reklamu

Už dlhšiu dobu ste ticho a mám pocit že by ste mali k tomu niečo určite povedať, preto tento list zároveň ho dávam na sociálne siete do médií a čakáme na vaše vyjadrenie ohľadne danej veci.

Podľa nás nie je normálne o tom mlčať. Viete ako to je kto mlčí ten svedčí. Takže Vám dávame možnosť vyjadriť sa nie sme televízia ani veľké médium ale verte tomu že v našich radách a na našom kanáli pôsobí veľa ľudí a mienkotvorných so zmyslom pre spravodlivosť.

Zároveň žiadam hlavne poslancov OĽaNO, ktorých 90 percent našej skupiny volilo, aby sa k danej veci konečne vyjadrili, lebo je zbabelé o tom mlčať. Svetlá výnimka je len poslanec Krupa.

SkryťVypnúť reklamu

Občianske združenie Ľudia dobrej mysle

FB skupinu Antifico a Antismer cca 14 ľudí

Kanál Modrý Zajačik.

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  38
  •  | 
  • Páči sa:  1 093x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

710 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu