Aliancia za homofóbiu...

Rozmýšľam, ako začať... Ešte stále to neviem... Nie preto, že neviem, čo chcem písať, ale preto, či mám ostať v rovine diplomatickej, alebo to povedať z mosta do prosta. Nie som študovanou osobou s vysokoškolským diplomom z masmédií a novinárčiny. Som obyčajnou občiankou tohto štátu, ktorá chce vyjadriť názor k petícii, ktorú hrdo podporilo 408.000 iných občanov Slovenska.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (96)


Aliancia za rodinu. Ako vábne znie názov organizácie, ktorá s mohutnou podporou katolíckej cirkvi na Slovensku, zorganizovala petíciu proti homosexuálom. Áno, petíciu PROTI homosexuálom. Nijako inak sa toto nedá nazvať. Na základe ich pozorovania zahraničia, usúdili, že referendum je potrebné. Keďže táto Aliancia za rodinu vznikla v decembri 2013, teda napozorovali sa veľmi veľa, keď stihli spozorovať, aké to veľké nebezpečenstvo sa valí zo západu k nám. Akosi zabudli spozorovať, že v Rusku, LGBTI komunitu perzekuujú a
títo ľudia, sú vystavení fyzickému násiliu, ktoré nikto nerieši, ba naopak Ruskí predstavitelia to vítajú. Homosexuálne páry podľa tejto Aliancie za rodinu majú využívať existujúce inštitúty súkromného práva. To v praxi pre tieto páry znamená založiť si šanón, označiť si sekcie od písmena "A" po "Z" (samozrejme nevynechať písmená s interpunkčnými znamienkami, ktoré pozná slovenská abeceda), v týchto sekciách očíslovať časti, napr. "A1" až po "A30" (malo by to stačiť) a takto pri vzniknutých situáciiách, utekať za notárom pre spísanie neakej tej zmluvičky. Tento šanón potom nikdy nezabudnúť, aby ho bolo možné použiť. "Aha aj toto máme ošetrené zmluvou, ktorá sa nachádza v sekcii pod písmenom "H" (ako homosexuál) a číslo časti 27, teda "H27"... Skvelý nápad Aliancia za rodinu. 
Taktiež táto Aliancia za rodinu, chce zabrániť nanúteniu hodnôt z vonku. Nevedela som, že moje narodenie nanútili v roku 1985 neaké hodnoty vo Francúzku, či Nórsku, Švédsku alebo Rakúsku... Ak áno dajte mi prosím vedieť, aby som sa im poďakovala, že žijem v tejto úžasnej krajine, ktorá tak chráni moje práva. Aliancia za rodinu sa obáva vážneho ohrozenia manželstva muža a ženy. No s tým súhlasím, veď poznám toľko heterosexuálnych párov, ktoré sa rozpadli, lebo v Bratislave sa koná dúhový Pride... Na svojej stránke deklarujú, že sa neviažu na milión vecí a jednou z nich je náboženstvo. No hneď, to aj negujú, keď citujem "Sme presvedčení, že manželstvo uzatvorené zodpovedne, pred štátnou, či náboženskou autoritou, ako zväzok a sľub..." nechce sa mi viac citovať, teda náboženskú autoritu uznávajú... A keď som už pri tom, že hlásia neviazanosť na náboženstvo mi dovoľte podotknúť, že toto im neverí nikto. Operujú 408.000 podpismi pod touto petíciou. Samozrejme je to úctyhodné číslo a nikto im ho neberie, len by sa možno bolo dobré pozrieť, ako ich získali. Hlásením na omšiach v kostoloch, že príde kultúra smrti? Strašením vlastných veriacich? Katolícka cirkev a to sa budem opakovať, svetu dokázala, že ozaj vie so svojimi ovečkami točiť tak, ako chce ona. Je smutné, že ten, ktorý sa obetoval za naše hriechy to robil úplne ináč. Môj názor na túto Alianciu za rodinu je radikálny a hovorte si čo chcete, je to sfanatizovaný katolícky dav zbabelcov, latentných homosexuálov v sutanách, neznalých osôb a uctievačov diskriminácie a útlaku menšín, lebo vidia a vedia, že rodina nie je len, muž-žena-deti. Chcú si uzorpovať právo na rozhodnutie o tom čo rodinou môže byť a čo nie. Tiež nemôžem opomenúť ešte jednu citáciu "Chceme patriť ku krajinám, ktoré si vážia rodinu založenú manželstvom muža a ženy, ako vzácnu a nenahraditeľnú hodnotu." Jasné veď vidieť heterosexuálny pár, teda muža a ženu, ako vstupujú do manželstva na Slovensku je tak vzácne, ako vidieť vo Vysokých Tatrách Vráskavca Ozrutného, ako si to berie skalu za skalou. Týmto citátom však obvinili drvivú väčšinu európskych krajín z neváženia si rodín, čo je prinajmenšom drzosťou najhrubšieho zrna! Naopak velebia krajiny, ako Rusko, ktoré celý svet obviňuje z nedodržiavania základných ľudských práv. Preto týmto 408.000 občanov blahoželám a keďže Slovensko je súčasťou demokraciu si vážiacej Európskej únie, im odporúčam zakúpenie jednosmerných lístkov smer Ruská federácia. 

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Aliancia za rodinu by mala zváži

Pocit bezpečia a domova, to je rodina...
Pocit bezpečia a domova, to je rodina... 

ť zmenu názvu na Aliancia za homofóbiu

Zara Kromková

Zara Kromková

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Sledujem celospoločenské dianie na Slovensku a vo svete. Ctím si demokraciu, slobodu, rovnosť a ľudské práva každého jednotlivca. Jednotu spoločnosti podľa mňa určuje sloboda každého jednotlivca, ktorý je jej členom. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu