360-stupňová kamera od Samsungu sa začína predávať na Slovensku

Samsung štartuje predaj 360° kamery Samsung Gear 360 na slovenskom trhu. Zakúpiť si ju budete môcť v značkových predajniach Samsung v Bratislave za 369 € s DPH. Neskôr bude k dispozícii aj u ďalších predajcov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Kamera Gear 360 umožňuje jednoducho vytvárať, prezerať a zdieľať zážitky prostredníctvom videí a statických snímok v 360-stupňovom zobrazení. Keďže poskytuje nevšedný vizuálny zážitok, je určená pre cestovanie, slávnostné príležitosti a všetky ďalšie situácie, ktoré zachytením získavajú na atraktivite. Užívatelia sa tak môžu stať tvorcami vlastného obsahu virtuálnej reality, ktorý si užijú cez okuliare pre virtuálnu realitu Gear VR.

Kamera Samsung Gear 360 je vybavená dvomi objektívmi, pričom oba majú 15-megapixelové snímače. Užívateľom tak umožňujú zachytiť 360° videá vo vysokom rozlíšení (3840×1920) a zároveň podporujú 30-megapixelové statické snímky. Možno tiež zhotovovať 180° širokouhlé videá a obrázky s použitím iba jedného objektívu. Kamera Gear 360 je pripravená na ktorúkoľvek dennú dobu. Objektív Bright Lens F2.0 zachytáva snímky vo vysokom rozlíšení aj za zhoršených svetelných podmienok. Ľahký, kompaktný dizajn a guľatý tvar Samsung Gear 360 spĺňa podmienky na prenosnosť pri natáčaní na cestách aj v interiéri. Vo výbave nechýba statív a je kompatibilný aj s širokým výberom doplnkov a stojanov na trhu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu

Ak sa Gear 360 synchronizuje so smartfónmi Samsung, môžu používatelia sledovať náhľad nahrávaného obsahu v reálnom čase. Kamera automaticky ponúkne natočený obsah používateľom na zobrazenie a uloženie v smartfóne alebo na zdieľanie priamo na sociálnych sieťach vrátane Google Street View a Facebook. Skutočný 360° zážitok pri sledovaní vlastného obsahu si užívatelia vychutnajú s okuliarmi Samsung Gear VR. Všetky tieto funkcie sú dostupné prostredníctvom mobilnej aplikácie Samsung Gear 360 Manager na stiahnutie z Galaxy Apps a Google Play. Samsung Gear 360 je kompatibilný s vybranými smartfónmi Samsung vrátane najnovších modelov Galaxy S7 a Galaxy S7 edge, Galaxy S6 edge+, Galaxy Note 5, Galaxy S6 edge a Galaxy S6.

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu
Zdenko Čelko

Zdenko Čelko

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som študent ktorý sa zaujíma o svet mobilných telefónov a vecí okolo nich. Budem písať o všetkých novinkách. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu