Dobré ráno!

tak... konečne som sa rozhodol vstať... No... rozhodol to za mňa budík, ale aspoň som nezaspal do práce... Som vôbec prebudený alebo ešte stále mám myslenie v režime spánku?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Ranné vstávanie má každý človek iné. Niektorí "ráno" vstávajú tak o pol jednej popoludní, niektorí o ôsmej večer, niektorí o piatej ráno. Tento týždeň pre mňa platí táto posledná možnosť. Čo by sa stalo, keby som zaspal? Čo by sa stalo, keby som prišiel neskoro do práce? Tieto otázky mi začali prúdiť hlavou a nedovolili mi siahnuť po budíku a zaklapnúť ho.

Čo by sa stalo, keby ste zaklapli budík a spali ďalej?

Dobré ráno
Dobré ráno 

Prvé minúty po vstaní venujem zapnutiu počítača a stiahnutiu mailov, aby som vedel, kto ma potešil najnovším 2 roky kolujúcim balastom o upozornení na neexistujúci vírus, aby som si prečítal najnovšie reklamy ale i maily, ktoré mi chodia napríklad ako upozornenie na príspevky v tomto blogu ;)
Hlavne si však pozriem kalendár, čo ma na dnes čaká a kedy kto bude vyžadovať moju pozornosť :)

Samozrejme, behom čítania mailov sa obliekam, raňajkujem (pokiaľ nezaspím) a stále pozerám na hodinky, či stíham... Našťastie som dnes stihol a dokonca v predstihu :)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ako ste dnes vy vstali? Stíhate do školy, práce, na rande... kdekoľvek?

František Zuštin

František Zuštin

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Počítačový nadšenec, programátor.Certifikácie: MCP (Microsoft Certified Professional),MOS Master (Microsoft Office Specialist Master),MCT (Microsoft Certified Trainer),Certified HTML Web developer (a pracujem na dalších) Zoznam autorových rubrík:  Náš priateľ počítačWindowsMicrosoftTipy-trikyČo robiť, keď...MS OfficeBezpečnosťSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu