Môžem vás zviesť?

Už som dávnejšie písala o výťahoch a vôbec o veciach okolo schodov a poschodí.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (17)

Toto sa mi stalo minulý piatok. Čakala som na výťah, a po chvíli sa pridal jeden pán z ôsmeho. Výťah prišiel, otvorili sa dvere. Počkali sme,kým vystúpia tí čo sa v ňom viezli. Pán z ôsmeho mi podržal dvere a opýtal sa, môžem vás zviesť? On samozrejme nevidel,že sa prirútila pani upratovačka s vedrom a mopom a celá zadychčaná odpovedala za mňa. Ano, zveďte nás obidve. A dodala, na vás mám tuším šťastie, dnes už druhý raz,že?

Nemusím vám hovoriť,aký rehot nastal v kabínke,kým na treťom poschodí vystúpila. Kým som vystúpila ja, spýtal sa: počuli ste to, čo ja? Asi hej,odpovedala som.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Aj pre toto chodím rada výťahom. Cestou po schodoch síce spálite viac kalórií,ale kalórie spálené smiechom sú oveľa príjemnejšie. Alebo nie?

Zuzana Dubcová *zuz*

Zuzana Dubcová *zuz*

Bloger 
  • Počet článkov:  243
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Kým si nájdeš miesto pod slnkom,začne sa stmievať! Zoznam autorových rubrík:  Z denníka jednej rodinyÚvahyOne storySpomienkyAj to sa stávaMňam a hamSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Tupou Ceruzou

Tupou Ceruzou

325 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Anna Brawne

Anna Brawne

108 článkov
Karol Galek

Karol Galek

116 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

10 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu