Dáte si grilované kurča? Nie, ďakujem.

Po prečítaní dnešného článku na hlavnej stránke SME by som to už rozhodne nerobil, aby som to uviedol na správnu mieru, tak reč je o grilovaných kurčatách v predajniach najväčších obchodných reťazcov na Slovensku...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (40)

Potraviny majú svoje dátumy spotreby, zákazníci to vedia a väčšinou si to sledujú. Túto činnosť vykonáva aj prevádzka, ktorá potraviny predáva. Avšak čo sa deje keď záručná doba skončí? Na túto otázku poznajú odveď pracovníci obchodného reťazca Billa. Pre nich slovné spojenie „spotrebujte do“ znamená asi niečo iné ako pre zákazníkov. A tak sa mäso, ktoré pomaly ale iste podlieha skaze, presunie na iné oddelenie. Áno biznis treba udržiavať aj za cenu pokazených žalúdkov „ctených kupujúcich“. Zaujímalo by ma či aj pri týchto praktikách myslia na odveké heslo, že zákazník je náš pán. Asi nie a tak sa mäso okorení, nasolí a je tu skvelá pochúťka v podobe grilovaných kuracích pŕs a iných špecialít z kuchyne prevádzky obchodu. Dobrú chuť!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A takto to funguje, žiadny problém, strata ziskov zažehnaná. Toto si mohli myslieť do doby kým na tieto nedostatky prišla kontrola, ktorej sme my zákazníci určite vďačný a bolo by potrebné ju vykonávať častejšie. Samozrejme, že spoločnosť, ktorá údajne kladie najväčší dôraz na kvalitu a čerstvosť sa proti výsledkom kontroly odvoláva a tvrdí, že tieto zistenia sa nezakladajú na pravde a dokonca ani žiadna kontrola nebola. Toto je vyslovene na smiech. Slovenské obchodné reťazce majú ďalší plusový bod v našich zápisníčkoch. Bravo!

Marian Zvarka

Marian Zvarka

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Kritik Zoznam autorových rubrík:  KritikaZamysleniaZdravieTechnika

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

723 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu