Kritizovať vie každý, ale...

... má na to právo? Kritika je v každej internetovej diskusii úplne prirodzenou samozrejmosťou. Ľudia sa skrývajú za nálepku anonymity a uľavujú si rôznymi komentármi na adresu autora. Autor musí byť na kritiku pripravený a vedieť ju akceptovať inak stojí za nič a nemusí ďalej vydávať svoje články. Bohužiaľ oprávnenej a konštruktívnej kritiky je na slovenských internetových portáloch veľmi málo...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Prečo ľudia kritizujú? Na túto otázku je veľmi zložité odpovedať a pravdepodobne to nedokáže nikto. Každý jedinec je individuálny a jeho správanie môže byť vyvolané iným faktorom. Samozrejme oprávnená kritika má mať priestor a práve pre ňu vznikli diskusie pod článkami. Avšak obrovské množstvo kritizujúcich ľudí nikdy vo svojom živote nenapísalo nič, pretože sa boja kritiky, prípadne na to nemajú talent alebo ich to nezaujíma a baví ich len posmešne poukazovať na prácu druhých. Nie je fér kritizovať bez nejakých vlastných výsledkov. Mali by si to uvedomiť hlavne jedinci, ktorých sa to týka a prestať špiniť svojimi komentármi internetové diskusie. Je to úbohý prejav seba samého, ktorý by nemal patriť na verejný priestor.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Rozhodol som sa písať, práve preto aby som si mohol prečítať aj diskusiu pod mojimi článkami. Konštruktívnu kritiku k tomu, čo je zlé a v čom sa zlepšiť. Budem vďačný za názory, pripomienky, rozoberanie myšlienok, ktoré by som rád do svojich článkov rád vložil. Som pripravený písať a dúfam, že budem mať dobrú odozvu.

Marian Zvarka

Marian Zvarka

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Kritik Zoznam autorových rubrík:  KritikaZamysleniaZdravieTechnika

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu