reklama

Vakcína je sloboda je hoax.

Vláda bojuje proti hoaxom o covide. Vakcína je sloboda je hoax , masovo propagovaný za naše peniaze. .

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Pred dvoma týždňami svitla občanom nádej, že premiér má ešte nos medzi očami, keď prišiel so statusom, že očkovaní si budu môcť užívať deklarovaný predmet vládneho hoaxu, teda slobodu aj v čiernych okresoch. Jeho posledný kŕč zdravého rozumu a posledná nádej, že si ako tak zachová tvár, bol prevalcovaný novým ústredným výborom strany, cteným konzíliom odborníkov.

Tuší niekto z občanov tejto krajiny, odkiaľ sa konzílium odborníkov vzalo, či na členov konzília bol urobený konkurz, či prebehlo výberové konanie? Ak to trochu preženiem, v prípade nákupu toaletného papiera pre stredne veľkú nemocnicu urobíme výberové konanie, pri formovaní konzília odborníkov sa to proste stane. Hovorme tomu ukážkové protikorupčné správanie, pričom dôsledky jeho konania pre túto krajinu sa nedajú porovnať ani s najväčším tendrom v histórii tejto republiky.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Podľa zákulisných informácii premiér podľahol nátlaku skutočného premiéra, medzi straníkmi nazývaného Igor, ktorý presadzoval totálny lockdown.

Deklarované tri týždne neslobody, zvanej zodpovednosť, sú snahou premiéra zachovať si aspoň ilúziu svojej tváre pred sebou samým.

Vláda, premiér apelujú na občanov, aby boli zodpovední, aby sa dali očkovať.

Ako im možno veriť, keď pol roka klamali, že vakcína je sloboda a ako bonus im zoberú to čo im deklarovali, že dostanú. Ak by to aj mysleli najlepšie pre túto krajinu, sú absolútne nedôveryhodní a každé ich vyjadrenie je kontraproduktívne, priam provokujúce.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Pokiaľ ide o toľko opakovanú humanitárnu katastrofu, mala by sa vláda sama seba opýtať, čo urobili pre to, aby nám neodchádzali sestry (medzi vlnami ich odišlo cez 800), aby nám neodchádzali lekári, stovky, aby sa vrátili tí, čo pracujú v Česku, v Rakúsku, v Nemecku.

Úplne ideálny spôsob je škrtnúť zdravotníctvu štvrť miliardy, s tým že však keď bude treba, tak ho dofinancujeme. Presne takto prichádzame o zdravotníkov, takto si spôsobujeme humanitárnu katastrofu.

Nie je lepší spôsob ako propagovať očkovanie, ako očkovaným naozaj dať deklarovanú slobodu. Dôvera je neoceniteľná komodita, vláda už všetku vyplytvala. Bez dôvery občanov však nič nedosiahne, mala by ju teda začať obnovovať čo najskôr.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Aby vakcína je sloboda nebol hoax. Teraz je to hoax roka.

Adrián Vološin

Adrián Vološin

Bloger 
  • Počet článkov:  37
  •  | 
  • Páči sa:  64x

Absolvent MFF UK v Bratislave, odbor astronómia a astrofyzika, Ceo GRAND HOTEL BELLEVUE a.s., insitný analytik. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu