Je Róbert Fico rakovinou spoločnosti?

Róbert Fico, napriek strachu o svoju budúcnosť na slobode, si svoju opozičnú pozíciu užíva - nemá žiadnu zodpovednosť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

To, čo Róbert Fico a jeho poslanec, ktorý je vzdelaný za hranicou svojho intelektu, napáchali za posledný rok a pol na svojom vlastnom národe, by som prirovnal k metastázam, ktoré sa širia telom. V boji za svoju slobodu a slobodu svojich ľudí, ktorí čelia spravodlivosti za svoje korupčné a mafiánske praktiky, používajú svojich spoluobčanov ako vojakov, ktorých životy vnímajú ako "povolené straty".

Klamstvá, hnev, agresia a populizmus sa šíria našim Slovenskom ako metastázy telom. Fico odporne a neľudsky parazituje na polarizovanej spoločnosti a pandémií, neštíti sa vedome klamať, burcovať ľudi k neočkovaniu a ignorovaniu protipandemických opatrení. Sám pritom podľa uniknutých nahrávok covid-19 prekonal a jeho silu, hoci mal ľahký priebeh, priznal.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je to odporné pokrytectvo a vlastizrada na vlastnom národe.

Nemocnice kolabujú, naši obetaví zdravotníci sú na pokraji síl a obete pribúdajú. A nemalý podieľ na tom majú práve spomínaní pokrytci a klamári. Nejde im o ich voličov. Ide im o ich ľudí. Ide im o vlastnú slobodu. Preto burcujú ľudí, preto zvolávajú protesty, preto šíria klamstvá. Chcú nazad do vlády a pomôcť svojim ľuďom.

A preto je naše Slovensko na pokraji kolapsu.

Zdravotníckeho. Spoločenského.

Róbert Fico sa správa ako nádor, ktorý postihol našu spoločnosť a na ktorého zaberie iba silná chemoterapia - spravodlivosť.

Andy Nosko

Andy Nosko

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  157x

bodka. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu