Prečo som 3x šťastný za výsledok volieb

Prvé kolo prezidentských volieb sa skončilo a mne sa naskytli 3 dôvody na radosť z výsledkov. Poďme si ich rozobrať bližšie:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

1. Som rád, že Fico získal tak málo hlasov oproti tomu, čo sa očakávalo a koľko dostal v parlamentných voľbách naposledy SMER. Zdá sa, že ľudom začína ísť na nervy. Pomaly to s ním ide dolu kopcom a jeho politická kariéra sa môže časom skončiť ako tá Mečiarova.

2. Druhý dôvod na radosť je ten, že Andrej Kiska skončil na druhom mieste. Myslím si, že je to dobrý a schopný budúci prezident. Má niečo z pravičiara aj ľavičiara. Pre pravičiarov je to úspešný podnikateľ, ktorý vie, čo slovenská ekonomika potrebuje a pre ľavičiarov je to spoluzakladateľ jednej úžasnej charity, ktorá pomáha nespočetne veľa ľuďom. Verím, že Slovensko bude mať za prezidenta konečene osobnosť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

3. Nakoniec som rád za to, že Rado Procházka dostal tak veľa %, lebo to ho robí silným a vplyvným politikom do budúcnosti. Ako bolo spomínané v médiách, vďaka takému vysokému počtu získaných hlasov sa môže stať silným lídrom pravice. Podľa mňa je to dobrý človek, ktorý na to má, ľudia mu vyjadrili svoju podporu a ja mu fandím tiež.

Už nám len zostáva nezvoliť za prezidenta Roberta Fica. Vyzývam všetkých voličov Rada Procházku, Milana Kňažka a ostatných, aby keď nechcú za prezidenta Fica, išli voliť a dali hlas Andrejovi Kiskovi. Možno aj vtedy, ak sa s ním nezhodujú na 100%, ale len na 75. Lebo Ficovi voliči voliť prídu. A ak neprídete voliť vy, budeme mať z premiéra prezidenta a jedna strana dostane všetko. (To sme tu už raz mali, pamätáte sa?)

Martin Babocký

Martin Babocký

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som mladý človek, ktorého baví biznis, no predovšetkým investovanie. Budem písať o bohatstve a chudobe, vzdelávaní, o mojich zážitkoch v zahraničí a o veciach prospešných pre spoločnosť alebo o myšlienkach hodných šírenia.Vediem vlastný blog na www.martinbabocky.com Zoznam autorových rubrík:  Summer in USASúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu