...ešte niečo o mne

Narodil som sa 16. mája 1977 v Bratislave v pôrodnici na Kramároch. Hneď po pôrode som slušne pozdravil a vypýtal si večeru. Po večeri som sa uložil spať. Po rannom prebudení som chvíľu rozmýšľal a po chvíli pokračoval v spánku.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ani som sa nenazdal a ocitol som sa v škole. Bola to mimoriadne pekná škola. Ružovučká, pri vchode tabuľka s číslom 19. No a keď som sa nenazdal po druhý krát, ocitol som sa v škole s výučbou jazyka imperialistického. Mal som práve osem rokov, keď som začal s touto rozvratnou činnosťou v našej vtedy ešte socialistickej krajine. Roku 1989 som po revolúcii rozvracal spoločnosť pokračovaním štúdia jazyka ruského. Rozvratnú činnosť na základnej škole som ukončil roku 1991.

 Po tejto dovtedajšej veľmi úspešnej kariére som v septembri 1991 nastúpil na gymnázium, kde som sa zoznámil s viacerými podozrivými indivíduami. S týmito osobami udržiavam kontakty až doteraz. Počas navštevovania gymnázia som spáchal mnohé priestupky, ktoré mali priaznivo nepriaznivý vplyv na jednu z posledných fáz vývoja môjho vedomia. Koncom roka 1992 som sa začal venovať nerestným záľubám obšťastňujúcim moje pľúca, ba dokonca i mozog. K tejto radosti mi dopomáhali rozličné renomované firmy ako napríklad čs.t.p. K...á h..a, P....p M....s a iné. V postpubertálnom štádiu vývoja som väčšinu zavrhol, čo nesmierne potešilo mojich sploditeľov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Výsledky dosahované počas štúdia boli napriek mojej neuveriteľne vysokej inteligencii hlboko podpriemerné. Tento krutý fakt u mňa podnietil šialený záujem o exaktné vedy, konkrétne o matematiku. Výsledkom tohto záujmu bola vedecká práca, ktorej výsledkom je axioma: výška inteligencie Romana Bachledu je nepriamo úmerná nízkym hodnotám priemeru priemerov všetkých vysvedčení z gymnázia, vrátane maturitného.

Keďže sa veľmi zaujímam o literatúru, som mimoriadne sčítaný a v mojej rozsiahlej knižnici nechýba ani mimoriadny exemplár – modrá knižka. Jej dve strany som fakt celé prešiel.

 Po ukončení strednej školy sa v súvislosti s mojou osobou v mojom okolí vyskytlo množstvo dezinformácií ktoré mohli rozlične ovplyvniť moje pôsobenie či už v spoločenskej, alebo pracovnej oblasti. Dňa 14. augusta 1998 sa ku mne dostali správy z neistých zdrojov. K ich obsahu patrili vyjadrenia, že som sa údajne „ nenarodil, ale vypadol otcovi z oka !!! “. Tieto dezinformácie boli neskôr samozrejme dokázateľne vyvrátené, čím by som rád zdôraznil stopercentnú pravdivosť tohto textu.

Roman Bachleda

Roman Bachleda

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

V kolektíve som obľúbený. Zapájal som sa do mimoškolskej činnosti. Zvedavý. Taký oný. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu