Mesiac Fica, alebo Fico vs. Fico

Je mesiac po voľbách a za ten mesiac sa dá skonštatovať, že sa už začali diať veci, ktoré každý rozumný človek prepodkladal, lenže rozdiel medzi terajším Ficom a Ficom z rokov 2006-2010, tu je a žiaľbohu veľa ľudí si myslí, že je to rozdiel k lepšiemu, ja teda určite nie...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (13)

Začal by som zmenou Róberta Fica, jeho hovorca (alebo teda presnejšie hovorca SMERu-SD) Erik Tomáš, tvrdí, že Fico sa zmenil sa už je dokonalý a nemá čo zlepšovať. Naopak jeho pravá ruka(aj keď skôr by som ho nazval poskok) Róbert Kaliňák tvrdí, že Fico len dozrel a je ako víno, čím starší, tým lepší. Neviem ako Vám ale mne sa zdá, že ich názory sa trošku líšia, ako keby sa v strene SMER-SD nedohodli ako budú tú zmenu prezentovať. Ale žiaľbohu toto si jeho voliči nevšimnú a už vôbec si nevšimnú, že táto jeho "zmeno" (alebo teda ak chcete "dozretie") prišla hneď keď boli známe výsledky volieb, áno určite to bolo osvietenie z Hora a žiadny populizmus v tom nebol, ale OK o tomto som nechcel.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Keď si pozriem zloženie vlády, tak mi je úprimne do plaču. Stačí hádam pár príkladov za všetky. 1. Ľubomír Vážny, stal sa podpresdedom vlády pre veľké investičné projekty. Áno, človek, ktorý ako minister dopravy dovolil aby zákazku na výber elektronického mýta, dostala firma s najnevýhodnejšou ponukou sa má starať o veľké investičné projekty a vážení, žiaľbohu nejde o poprvoaprílový žart. 2. Ján Počiatek je ministrom dopravy, cestovného ruchu, eurofondov a neviem čoho ešte. Človek, ktorý tvrdí, že ak sa za minulej vlády I. Radičovej čerpali eurofondy s efektívnosťou 25% tak je to katostrofálne, žiaľbohu keď bol ministrom financií eurofondy sa čerpali s efektívnosťou ani nie 8%. A nie, on predsa J&T neprezradil kurz eura, on im iba na ich moneckej jachte povedal že vonku je 30,126°C. Vy to určite tiež podobne ako ja zaokrúhľujete na 3 desatinné čísla. Áno Ján Počiatek je určite najväčším odborníkom vo fachu. 3. o Petrovi Kažimírovi sa hádam netreba ani vyjadrovať, človek, ktorý si myslí, že plyn stojí namiesto 45 centov 5 centov bude ,myslím si, naozaj skvelým ministrom financií.

SkryťVypnúť reklamu

Tak ako si niektorí ľudia mysleli, že Fico sa naozaj zmenil, tí potom museli byť naozaj sklamaní, keď si pozreli zloženie vlády, teda ale len tí, ktorým ide aj o budúcnosť a trošku nad ňou aj rozmýšľajú. Ale koniec koncov, Nech žije FICO, ale za svoje a nie za naše, tak ako sa mu to darilo doteraz!!

PS: Neviete prečo všade o Ficovi píšu ako o Robertovi? Keď správne je Róbert? Neviem poučte ma prosím! :)

Adam Bajo

Adam Bajo

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som študent, ktorého trápi veľa vecí avšak niektoré ho aj tešia. Potrebujeme zmenu v myslení a budem rád ak Vám svojím blogom odprezentujem to, čo ma trápi. Zoznam autorových rubrík:  PolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu