Zláznil sa svet?

Písmo: A- | A+

Angela Merkelová nominovaná na nobelovú cenu mieru. Saudská Arábia na čele predsedníctva ľudským právam. Prejav prezidenta v parlamente ohľadom imigrantov. Nepodložené „fakty“ Američanov o Rusoch. Opozícia a jej maximálna prehra.

Toto je len zlomok tém, ktorým by som sa chcel vo svojom blogu povenovať.

Za posledné necelé dva týždne sa toho odohralo vo svete naozaj veľa. Rusi začali robiť poriadky v Sýrii, lebo sa už nedokázali pozerať na ten organizovaný bordel zo strany USA a jeho spojencov v NATO. Do toho sa zamiešalo Turecko, Saudská Arábia a Katar. A kdesi som čítal aj nejaké blúznivé vyjadrenie ministra obrany Ukrajiny, alebo kto to bol.

Ale pekne po poriadku.

Dnes sa odovzdávali nobelové ceny za mier. Medzi nominovanými bola aj nemecká kancelárka Angela Merkelová. Tá sa v poslednej dobe zviditeľnila naozaj veľmi výrazne najme tým, že dala podnet na imigrantskú krízu. Táto pani nepriamo pozvala do Európy celé tlupy imigrantov vyhlásením, že Nemecko príjme všetkých utečencov. Myslela si zrejme, že budú utekať len ľudia zasiahnutý vojnou v Sýrii. Dopadlo to však tak, že to bola výzva pre všetkých prevádzačov aby do Európy navláčili čo najviac ľudí. V Taliansku a Grécku si na tom obyvatelia vytvorili výborný biznis. Nedávno dokonca aj v hlavnoprúdovej televízii ukazovali, ako sa prevdzači doslova bili o to, kto zaplní svoj autobus aby za peniaze mohol imigrantov previezť k Macedónskym hraniciam. Zdá sa to byť niekomu normálne? A čo schengen? Kde sú vlastne hranice Európy a kto ich stráži? Jedna vec je pomôcť ľuďom v núdzi a druhá ohroziť vlastné obyvateľstvo. EÚ sa začala chváliť, že v Taliansku a Grécku vytvorí kiosky, ktoré budú mať za úlohu registrovať podľa možnosti všetkých imigrantov, ktorí sa budú snažiť vstúpiť na pôdu EÚ. Prečo až teraz, pre boha? Veď imigranti či už vo väčších alebo menších počtoch prichádzali cez stredozemné more už pekných pár rokov. To sa EÚ zobudila až teraz keď ich bolo neúmerne veľa? Taliani a Gréci keď nezvládali situáciu mali požiadať o pomoc EÚ a hoci aj NATO. Utečencov mali na svojom území podržať a pekne zaregistrovať a nie nechať len tak. Teraz to bude ako? Zase len tak že kým nepresiahneme kapacity tak to pôjde a potom nech si ide, kto chce, kam chce? A na vine sú vraj Maďari, lebo stavajú plot. Du blejt velebnosti. Pozrite sa len aký plot postavil Izrael a aký plot oddeľuje USA a Mexiko. Tam je to OK? Jasné. Dvojaký meter je obľúbená vec veľmi často používaná západom.

Prenesme sa teraz na chvíľu do Sýrie a pozrime sa na ten dvojaký meter tam.

Rusi začali ofenzívu proti ISIL. Američanom to evidentne vyrazilo dych, ale o niečom museli byť určite informovaný. Preto aj schôdzka Putin – Obama netrvala planovaných 45 minút, ale dva krát dlhšie. Podľa výzoru amerického prezidenta pri podávaní si ruky s ruským bol zrejme postavený pred hotovú vec a stále nevedel či tomu má uveriť alebo nie. A k tomu ten Putinov úškrn. No, vyzeralo to ako na pokri keď má niekto dva páry a súper ho prebije čistou postupkou. Rusi teda začali bombardovať ISIL, ale najprv ten ktorý najviac dorážal na Asada. Veď tam boli na jeho prosbu o pomoc. Teda tento ich čin bol logický. Tu začali Američania kričať že Rusi nebojujú proti ISIL, ale proti umiernenej opozícii. Aký je rozdiel medzi ISIL a umiernenou opozíciou, ktorá je defakto pod jeho velením? Neviem. Ale predstavujem si to že taký ISIL reže hlavy ostrým nožom a umiernená opozícia tupým. Alebo je to naopak? Takže prvý dvojaký meter. Jedni teroristi sú dobrí a tých podporujú USA. Druhý teroristi sú zlí a tých podporujú asi tiež USA, ale hlavne Saudská Arábia, ktorá je spojencom USA. A majú spoločného nepriateľa, Asada. Ale vráťme sa k tomu že Rusi bombardujú teroristov. Ja ich už ďalej rozlišovať nebudem lebo nie som Američan.

Američania to strašne kritizujú a vyhlasujú, že Rusi sa dopúšťajú strašnej chyby. Vraj zabíjajú civilistov a deti. Vyjde však najavo že všetky dôkazy proti Rusom sú podvrh. A naraz. Whuppps!

Američania vybombardujú nemocnicu Lekárov bez hraníc. Jej pozíciu museli poznať lebo organizácia Lekári bez hraníc ju nahlásila všetkým zúčastneným bojujúcim stranám. Takže tento americký prešľap možno pokojne nazvať vojnovým zločinom. Ako na to zareagoval západný demokratický svet? Vlažne. Média sa o tom zmienili, len aby sa nepovedalo. Čo je to proti utopenému chlapčekovi, ktorého ako utečenca nechal utopiť vlastný otec, prevádzač?

Tu si môžeme nechať na znak úcty minútovú prestávku v čítaní.

Po minúte pokračujem ďalej.

Už vyššie spomenutá Saudská Arábia dostala alebo ešte len dostane na starosť predsedníctvo pre ľudské práva. Štát, v ktorom vládne islamské právo šária, v ktorom platí oko za oko, zub za zub a praktizujú sa aj v dnešnej dobe stredoveké tresty má na starosti ľudské práva. To sa tento svet už naozaj zbláznil? Ako je niečo také vôbec možné?

Ááááá. Už viem. Veľa ropy, ktorá udrží nad vodou petrodolár. A zase tu máme dvojaký meter ako vyšitý. Za tento blog by som dostal v Saudskej Arábii najmenej desať rokov a 1000 rán bičom. A som mnou každý kto by sa prežehnal. V Saudskej Arábii však USA nepociťujú potrebu šíriť slobodu a demokraciu. Že by zase dvojaký meter? Velebnosti, už nemám co blejt.

A pristúpme k úžasnému prejavu prezidenta slovenskej republiky na pôde parlamentu. Prezidenta, ktorý sa postavil proti vlastným občanom a napriek ich vôli doslova tliachal nezmysli. Velebil príchod imigrantov. Zámerne píšem imigrantov lebo toto nieje skutočné utečenectvo pred vojnou. A ak je, tak iba z 5%. Všetko sú to poväčšine imigranti z „bezpečných“ krajín teda krajín kde už bezprostredný vojenský konflikt nehrozí. Či už je to Irak, odkiaľ zdupkali statoční, americkými poradcami vyškolení vojaci pred ISILom, alebo je to Afganistan. Imigranti tiež prichádzajú z afrických krajín ako Eritrea, Somálsko a ďalšie už vymenúvať nejdem. Takmer všetci títo Afričania sú ekonomický imigranti a zvyšné percentá majú iné väčšinou nekalé úmysly. Náš „pán“ prezident nás však vehementne presviedča o opaku. Nech už sú jeho dôvody akékoľvek, 70% percent obyvateľstva slovenska tieto názory nezdieľa. Prezident o tom vie a preto vyhlási že aj on je proti kvótam, ale potom opäť nahádže špinu na ľudí a obviní ich z toho že nechcú pomôcť blížnemu. Ale aký blížny? Veď napriek tomu že sú to takmer všetci moslimovia hlušia sa medzi sebou ako keby bol každí z nich z iného sveta. A možno práve v tom je problém. Tieto ich svety hoci sú si podobné sa vôbec neznesú, čoho dôkazom sú aj konflikty v nemeckých centrách pre imigrantov. Ako majú teda prijať náš svet resp. náš svet ich? Ďalší experiment ktorý bude mať pravdepodobne tragické následky.

A toto všetko je podľa prezidenta slovenskej republiky v poriadku a na vine sme vlastne my, Slováci. A k nemu sa pridala ešte aj opozícia. Stále ešte spolu veria, že môžu ísť proti väčšine, že ich západ podrží a pri tom nevidia, že už aj západ ide proti väčšine svojich občanov a že im sa to už prestáva páčiť. Média hlavného prúdu už strácajú svoju silu čo vidno hlavne v diskusných príspevkoch. Takže toto všetko ešte bude zaujímavé, ale začínam mať pocit že niektorí zradcovia by sa mali začať obzerať po kandelábroch resp. sa začať vyhýbať ich blízkosti.

Skryť Zatvoriť reklamu