Fico klame neustále, zlozvyk mu spôsobil nevyliečiteľnú chorobu.

Vlastnou hlavou sme si zvolili najprv Mečiara, potom Fica, aby nám na oplátku za prejavenú dôveru ukradli aj budúcnosť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Mečiar pri svojom odchode po prehratých voľbách spieval : idem od Vás, neublížil som nikomu z Vás. Fico spieval po prehratých voľbách iným tónom : nesadnem si ja do opozičnej lavice a odídem z politiky. Obaja samozrejme klamali. Ten prvý ublížil najmä divokou privatizáciou pre svojich. Ten druhý dokončil ekonomické zlo, a našu prosperitu daroval tiež iba svojim.

Súdruh Fico už po správnosti nemal byť v politike, ak by bol splnil svoj hrdinsky vyhlásený sľub. Na veľký zármutok príčetnejších voličov zostal a nesplnený sľub rozšíril o ďalších 195 456 klamstiev. Jeho pokrvní lezci do hlbín, nie študentovej duše mu našli nejaký z bývalého vládnutia zabudnutý vládny štokrdlík, na ktorom teraz vysedáva, konšpiruje a vo všeobecnosti pôsobí zlo.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vinil som ho za nedodržaný sľub, ale potom ma napadlo, že nemôže len tak hala-bala odísť. Jeho úlohou je vychovať adekvátnych nástupcov na vysokej inteligenčnej úrovni. Musia vedieť doslovne opakovať jeho myšlienky a musia zháňať peniaza vlastnou hlavou. Bolo to ťažké a veľmi drahé, lebo tie prispôsobivé papagáje žijú vraj iba v Južnej Amerike. Zo zárobku vlastnou hlavou z minulosti sa mu to podarilo ľavou zadnou.

Po prehliadke u veterinára, zaočkovaní proti oponentúre voči šéfovi a karanténe na Súmračnej po prehratých voľbách boli v krátkom čase tie najschopnejšie vycvičené. Pomenoval ich ľudskými menami, aby sa lepšie infiltrovali do záujmových skupín voličov a ľúbeznou rétorikou oslovili hlavne pozostalých po Mečiarovi a vyznávačov päťročnice z čias KSS a ŠTB a zväzáka Fica.

SkryťVypnúť reklamu

Niektoré operence mali medzery pri obsluhe GPS. To spôsobilo, že náhodne pristáli vo dvore domu z názvom Hlas. Podaktoré vtáky po čase aj tak zmenia pôsobisko a skončia v inom zariadení v klietkovom chove.

Súdruh Pellegríni majiteľ domu s názvom Hlas SD je elitný chameleón. Uznávaný ortodoxný vyznávač a propagátor promiskuitných politických názorov, zároveň obdivuhodný menič obsahu prejavov k voličom podľa momentálnych politických trendov. Je obdivovaným priateľom kultúry, za ktorou je ochotný vycestovať do cudziny hoci aj vládnym špeciálom v akciovej cene 10 000 €. Žiaľ faktúra za štátne služby sa v medzibankovom sektore kdesi stratila. Eurá tiež.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  149
  •  | 
  • Páči sa:  1 755x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu