Permoník z Moskovského Kremľa očaril našich súdruhov rusofilov pod vedením žalobaby Fica.

Žalobaby mali na školách ťažké časy. Nikto ich nemal rád a stránili sa ich. Taký jedinec bol považovaný za malomocného.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Ako sa povie žalobaba na štyri ? Fico ! My sa môžeme pred svetom hrdo prezentovať unikátnym vlastníctvom trojnásobného premiéra v takejto pozícii, teda dva v jednom. To nie je ani smiešne, je to priam trápna tragédia, hoci je to do veľkej miery pravda. Napodiv naša žalobaba má aj kamarátov rovnakého vyznania a scestnej lásky k okupantom. Najviac zásluh majú okrem šéfa : Blaha, potom celý Smer, celý Hlas, Danko a Čarnogurský.

Za našou hranicou s Ukrajinou zúri vojna, jeden z vrcholových predstaviteľov Moskvy nás zaradil medzi nepriateľov, čo sa dá považovať za otvorenú hrozbu. V takejto ošemetnej situácii láskou zaslepený rusofil zverejňuje na špiónmi hojne sledovaných sociálnych sieťach obrázky z utajeného prevozu vojenskej techniky S-300 na Ukrajinu. Kam až siaha Ficov strach, keď dokáže takto na hulváta ohroziť našich vojakov podieľajúcich sa na tejto operácii ? A nielen to, následne ohroziť presun techniky po sužovanej Ukrajine.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Je tomuto človeku vôbec niečo sväté, cíti spojenie s obyvateľmi, má vôbec nejaké puto k tejto krajine ? Nie nemá, túto krajinu a jej obyvateľov použil len na nehorázne obohatenie a ukojenie svojho ega. Obavy a strach, že niekto prehovorí je jeho nočnou morou, ktorá sa vyznačuje neadekvátnym rozhodovaním, strašením voličov a panickým strachom so svojich skutkov.

Takýchto adeptov na holenie je tu celá kopa, aj keď číslo 60 je značne poddimenzované, skôr sú to 10 násobky nafúkaných a zlodejských polobohov z klubu „ naši ľudia “, ktorým tečie do topánok. Je známe, že teplo urýchľuje proces sušenia, tak si topánky sušia v Dubaji a na podobných prevažne slnkom zaliatych miestach. Aby im nebolo smutno, občas ich navštívia aj našinci, aby si pre strýčka príhodu pripravili budúci dlhoročný pelech.

SkryťVypnúť reklamu

Hlavným dodávateľom našich ľudí na stredný východ a iných exotických krajín je GP, súdruh Žilinka, ktorý túto činnosť eskamotérsky vykonáva pomocou § 363, ako hoby, kedy tvrdo neuhne ani o milimeter. Tiež ho nezaujíma rusofilstvo silno hraničiace so schvaľovaním situácie u našich východných susedov, teda vojny, ani fašistické výroky. Zázračná krajina v centre Európy plná smiechu nad plačom.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  150
  •  | 
  • Páči sa:  1 786x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu