Smer a Hlas, Ficom zostrojený moloch na nezákonnosť.

Vplyvom nukleárnych reakcií sa „ univerzu “ podarilo niečo neopakovateľné, spojiť tlupu na Ficovi závislých jedincov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Chorobná závislosť poddaných na Ficovi, je ľahko pochopiteľná. Za „ drž hubu a pomáhaj “ krásny život v blahobyte a beztrestnosti, veď občania voliči to poctivo odrobia, zaplatia a uskromnia sa. Niektorý sudcovia a prokurátori boli sponzorovaní, aby zákony sladko spali. Tento špecializovaný monopol zdierania, sledovania a politického vydierania nepohodlných v podaní Ficovej firmy na sprivatizovanú spravodlivosť majú pred verejnosťou podľa komunistickej a ŠTB-áckej príručky obhajovať na tento účel dlhodobo dobre platené a drilom cvičené objekty.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pellegríni, Šutaj-Eštok, Blaha, Tomáš, Raši, Kamenický, Blanár a ďalší zapredali svoje svedomie šéfom viac ako desaťročného štátneho zla, Ficovi s Kaliňákom v nádeji, že činmi predbehnú svoj vzor Mečiara. Podarilo sa. Teraz sa týmto dvom príliš dobre nedarí, lebo ich dobieha ozajstná spravodlivosť, ktorej sa právnickými úskokmi a kľučkami doteraz roky účinne vyhýbali. Nezabúdajú ani na výchovu politických batoliat so zázemím, príkladom je snaživý Erik Kaliňák.

Pre niektoré indivíduá je stret so spravodlivosťou dôvod na úbohú zbabelosť, nehorázne výmysly a srdcervúci plač za starými neohrozenými časmi. Zdesený Smer funguje pod ťarchou dôkazov v maximálnom strachu, panike a strese. Neváha používať podlé výmysly, ktoré sám ufňukaný šéf zosmolil v panickom strachu z CPZ ( cela predbežného zadržania ) a prosíka doteraz zaznávaných a ním kritizovaných Európskych lídrov podlízavo o pomoc a záchranu za každú cenu.

SkryťVypnúť reklamu

Parlament je preplnený nenávisťou a priam hmatateľným strachom Smer-ákov za ochotu koaličných poslancov vydať Fica do rúk súdu, ktorý by rozhodol o väzobnom stíhaní za dobré skutky bývalého premiéra. Siahodlhé, každým členom Smer-u rovnaké opakované klamstvá znejú unisono od rána do večera parlamentom. Záplava sĺz im tečie falošne potokom nielen po lícach, ale aj po ohnutých chrbtoch. V Smer-e teraz fičí plač, krvavé oči a škrípanie zubov. Verím, že čoskoro podľa zásluh tieto efekty prehluší štrnganie reťazí, siréna a svetlá modrých majákov. Tak nech sa dobre darí uplakaní súdruhovia, dúfam že tá slepá spravodlivosť si nájde Smer na tie správne persóny.

SkryťVypnúť reklamu

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  151
  •  | 
  • Páči sa:  1 812x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu