Súdruh Fico hľadá nový smer.

Výrady na fungovanie EÚ mal R. Fico počas svojej vlády na dennom programe. Teraz k nej spína ruky v snahe o záchranu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Ficom zatracovaná EÚ je dnes jeho bútľavou vŕbou a inštanciou, ktorá má vyriešiť problémy za destabilizáciu práva a spravodlivosti, za zúrivé rozkrádanie eurofondov s jeho výdatnou pomocou v réžii „ našich ľudí “ na Slovensku počas vlády Smer-u. Strašne sa bojí, že autobus, v ktorom sa vezie je iba jednu zastávku pred konečnou. Obrovský strach výdatne podporuje jeho zúfalstvo, ktoré ho núti byť smiešnym vyplakávajúcim klaunom, nie len pred lídrami krajín EÚ.

V kronike o vládach demokratického Slovenska po roku 1989 navždy zostane spolu s V. Mečiarom ako výstraha voličom pred politikmi s veľkým egom. Tí v konečnom dôsledku vždy prepadnú pocitu bohorovnosti, múdrosti a vlastnej nedotknuteľnosti na škodu svojich slepých a hluchých voličov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Uplakané listy vzhľadom na Ficove dlhodobo budované negatívne renomé zostanú iba smutnými suvenírmi v análoch demokratického spoločenstva. Svet by sa podľa Fica po jeho obvinení mal rapídne zmeniť, pretože on je šéf nie iba skupiny jeho obľúbených lupičov, ale aj ctihodný pupok sveta s povolením odpozeraným z Bondoviek na beztrestné vykonávanie všetkého načo si zmyslí.

Z hore uvedenej príčiny sa jeho sfanatizovaní a nesmierne zaviazaní súkmeňovci roztrúsili po krajine. S plnými peňaženkami peňazí zarobených vlastnou hlavou lietajú krížom krážom krajinou za voličmi ochotnými za pár Judášskych peňazí absolvovať zadarmo výlet autobusom a prvý krát nocovať v hoteli. Účelom „ lietania “ je pozháňať a následne pozvážať prostoduchých. Objednávka je: za ukradnuté peniaze skorumpovať a presvedčiť čo najviac, akože oponentov proti vláde.

SkryťVypnúť reklamu

Bude to istotne krásny a povznášajúci pocit stáť s obschnutou bagetou, pohárom odstáteho piva a desiatimi € pod holým nebom a počúvať príbehy z rozprávok tisíc a jednej noci o zlej koalícii v réžii uplakaného šéfa s výdatnou pomocou výkvetu demagógov strany. Ďalším zážitkom nesporne bude aj sledovať Ficovu suitu prikyvujúcu v jednom takte hlavami, ako psíčatá za zadným oknom komunistických Žigulákov, Moskvičov, Lád a Škodoviek.

Musíme len veriť, že frustrácia spoločnosti zo Smer-u a Smer-u 2 sa čoskoro skončí spravodlivými rozsudkami Slovenských súdov. Kľúčovým slovom je „ spravodlivým “, lebo iba taký rozsudok nastolí pokoj po dvoch rokoch neustáleho honu Smerákov na koaličnú čarodejnicu. Smutný, tak povediac Mečiarovský koniec čaká aj na Európskeho sťažovateľa číslo jeden. Súdruh Róbert Fico a ním stvorená pokrivená, korupčná, zlodejská sociálna demokracia skončí na smetisku aj so svojimi nesúdnymi obdivovateľmi.

SkryťVypnúť reklamu

Ak by som bol trojnásobným premiérom, tak by som sa hanbil urobiť zo seba ohrdnutého narcisa. Ale hanba a zmysel pre česť nemá bydlisko v jeho osobe. Tam je iba zlosť a potom neutíchajúci strach z trestu.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  151
  •  | 
  • Páči sa:  1 813x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu