reklama

Súdruhovia zo Smeru rozbiehajú svoju VOSR na Slovensku.

Mečiar, Fico. Mená, ktoré história zaznamená ako strojcov politickej tmy a nepodložených útokov na prezidentský úrad.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Za nimi nezaostáva ani bezcharakterná a chorobne zúrivá postavička komunistického pohrobka a rusofila Blahu, za kormidlom pomyselnej Aurory. Prvé výstrely cynizmu, neznášanlivosti a nenávisti padli už oveľa skôr. Začalo to hneď po voľbách 2020, kedy nová vláda, vtedy ešte súdržná, bez špekulantov, kolaborantov a hmotne inšpirovaných opozíciou, ukončila šafárenie Smer-u. Po pár týždňoch sa Ficovci spamätali. Od tej doby sa začalo politické peklo na Slovensku.

Smer sa konšpiratívne po dohode rozložil na dve časti pracujúce s rovnakými ideálmi, programom a mocenskými ambíciami za každú cenu povaliť vládu. Poslúžili staré komunistické a ŠTB-ácke praktiky, sledovanie, výroba kompromitujúcich materiálov a skryté vyhrážky vyšetrovateľom aj sudcom. Motorom bola, a je pekelná snaha o záchranu všetkých namočených. Útoky na koalíciu a oponentov sa stupňujú. Smeru za blahobyt zaviazaní úradníci na vysokých postoch neustále hádžu polená pod nohy časti nezávadnej justície a vyšetrovateľom závažných kriminálnych deliktov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ficom organizované demonštrácie sa vyznačujú najmä autobusmi pozvážanými dôchodcami. Ich predstavy o živote sú spájané s komunizmom a silným vodcom, bez ohľadu na osobnostné črty. Je smutné, že práve tí, čo Ficovým nič nerobením na zlepšenie ich životných podmienok najviac stratili sú jeho ochrancovia a slepí zbožňovatelia. Viac krát som to napísal: Štokholmský syndróm naozaj funguje. Ľahko a veľmi skoro zabudli na tabuľu, kde Fico deklaroval ako im bude dobre, keď ho opätovne zvolia. Na 1,90 € pridané k dôchodkom akosi pozabudli. Zabudli aj na miliónové vily, na tučné účty v daňových rajoch patriace „ našim ľudom “.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Z tribúny sa v Nitre rozliehali hlasy Smerákov na povalenie vlády a prezidentky, ktorá je vraj pod vplyvom USA. Chrapúnske nadávky len dokresľovali vysokú úroveň inteligencie zúčastnených a ich pozývateľov. Čím sa previnil pán, ktorý niesol fotografiu zavraždeného mladého novinára ? Pred rozzúrenou luzou ho musela ochrániť polícia, kde majú títo novodobí sociálni demokrati posunutú ľudskosť ? Chceme aby tak, ako po VOSR v Rusku nastala vláda luzy ? Dôsledky Ruskej revolúcie dodnes ťažko znášajú obyvatelia, ktorým okrem slušného života chýba aj sloboda myslenia, lebo aj to je trestné. Dôsledky úpadku sa vypuklo prejavili vojenským útokom na Ukrajinu.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Chceme sa báť slobodne konať a slobodne myslieť preto, že súdruhovia keď prídu opäť k moci budú prenasledovať a mstiť sa po vzore svojich komunisticko ŠTB-áckych idolov každému, ktorý si len slovíčkom dovolil niečo kritizovať ? Revanš a nepokoje nám súdruh Fico už verejne pred televíznymi kamerami sľúbil v priamom prenose. Reagujme na jeho sľuby a eliminujme avizované zlo čím skôr. Štát má na to všetky prostriedky, len treba odvahu a rázne zakročiť. Sme natoľko zviazaní s minulosťou, sme natoľko slabí a sme natoľko hlúpy, že si neporadíme so škodcami medzi nami ? Alebo korupcia naštrbila náš cit pre spravodlivosť ? Nenechajme si ukradnúť budúcnosť, už nám ukradli dosť na niekoľko životov dopredu. Treba preskúmať vyjadrenia súdruhov, či to nie je vyhrážanie.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  175
  •  | 
  • Páči sa:  2 643x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

292 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu