Tak som Vám to spočítal pán Fico.

Chcem Vás touto cestou požiadať o zápis do zoznamu „ našich ľudí “.Nebojte sa, nie som náročný, nežiadam účet na Belize.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Mne pri všetkej skromnosti bude stačiť, ak mi za 10 rokov spätne vyplatíte sľúbený, ale stále nedodaný 13-ty dôchodok, cca 4500 €. Veľmi by sa mi zišiel, týmto apelujem na Vašu všeobecne známu ľudomilnú povahu, pravdovravnosť, odpor voči konšpiráciám a striktné dodržiavanie sľubov a v neposlednom rade aj zákonov. Tiež by som rád dostal pozvánku na Váš protest z dôvodu veľkej chuti na bagetu, ( na tú sa mi z dôchodku nezvýši ), v Bratislave som už tiež dlho nebol a cesta autobusom sa mi veľmi páči. Tiež by som si rád zakričal „ dosť bolo Fica “, pardón, to sa kričalo inokedy. Rád vypľujem za odmenu akýkoľvek slogan od pána Blahu, alebo ďalších tvorcov verejnej mienky z Vašej kuchyne. Môže byť aj od papagája Pellegríniho, alebo radšej nie, lebo on iba opakuje po Vás a E.T. Za kladné a skoré vybavenie mojej prosby vopred ďakujem. Dúfam, že ste si všimli Vám taký blízky štýl z časov Vašej náruživej činnosti v SZM. P.S. Mám ešte malú prosbičku, manželka bude mať sviatok a rád by som jej venoval diamant. Hovorí sa, že ich máte veľa, ale až v JAR, ja som trpezlivý, počkám si. Česť práci.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  151
  •  | 
  • Páči sa:  1 813x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu