Režim žije aj po 45 rokoch, vďaka nasledovníkom

21.08.1968 - 01:55. Vážení poslucháči, za malý okamih budeme vysielať mimoriadne dôležitú správu, cudzie vojská obsadili našu krajinu, nestavajte sa na odpor.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)

Štyridsaťpäť rokov je z hľadiska historickej mierky vývoja Európy iba zanedbateľnou stranou v učebnici dejepisu. Je ale na čase obrátiť list a vytvoriť stranu novú. Tak ako knihu tvoria listy, tak aj dejiny národa prechádzajú rôznymi zmenami. Dlho som uvažoval nad tým, akým spôsobom prevrátiť list proti Smeru. Riešenie je jednoduhšie ako sa na prvý pohľad zdá - čestnosť, úprimnosť, ochota a pomáhanie si navzájom. A tu vôbec nejde o politiku ale o vzťahy medzi ľuďmi.

Sila je v komunite. Ak jednotlivcom ukážete, že prinášate výsledky, sami priložia skôr či neskôr ruku k dielu a pridajú sa k vám. Nezabudnite však, že klamstvo, hádky, uzatvorenosť, nečinnosť a nekalé aktivity spôsobia presný opak.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Chcel by som sa spýtať ľudí, ktorí podporujú Fica a ďalších politických potmehútov, ako vnímajú obsadenie našej krajiny okupačnými vojskami, či im nevadila činnosť ŠTB, donášanie, manipulácia, kradnutie a podvody, ktoré nastali a pokračujú v pozmenenej forme až do dnešných čias ľuďmi, ktorí v tom čase v režime fungovali a majú mnohých ďalších nasledovníkov a sympatizantov.

Ak by rok 1968 pokračoval tak, ako začal, mohli by sme dnes byť podľa premiéra Róberta Fica na úrovni Rakúska. "Dnes sme mohli byť úplne niekde inde. Dnes sme mohli byť na úrovni Rakúska a možno aj ďalej. Mohli sme byť na úrovni veľmi vyspelých krajín v západnej Európe," povedal premiér. (SITA, 16.08.2008)

Matej Bórik

Matej Bórik

Bloger 
  • Počet článkov:  150
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Žijem v Martine a pracujem ako konzultant pre komunikačné stratégie a marketing v združení METRO, ktoré som založil v roku 2013. Našou misiou je poskytovať pomoc neziskovým organizáciám, iniciatívam a podnikateľom pri realizácii projektov. Zoznam autorových rubrík:  technikamarketingkomentáresci-fi ?svetprávovedavšeobecnesúkromnézakázané

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu