Slávikovi tento rok rapídne kleslo IQ, za tlieskanie platili.

Tohoročný Slávik bol prekvapením. Pri zhliadnutí upútaviek som očakával zaujímavý program so štipkou odvážneho humoru. Už prvé minúty ma vyviedli z omylu. Aj kontroverzný Rytmus sa isto čudoval. Aký je Váš názor?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)
Obrázok blogu

Čakal som jeden deň, či sa neobjaví nejaký článok alebo krátky komentár k podujatiu Slávik 2011. Ako prvá ma nesklamala Pravda, ktorá uviedla povzbudzujúci článok o úžasnej akcii s obrázkom mladej Weiterovej, po krátkej diskusii ho radšej prehodili na Tinu. V skratke a jednoducho: celé toto podujatie bolo nehorázne trápne. Sledoval som v prestrihoch reakcie ľudí: netlieskali, niektorí sa na silu smiali. Ani mladým sa nechcelo tancovať v tých kockách pri pódiu. Koľko za to dostali zaplatené?

Mimochodom Weiterová chcela názor odborníka na jej najnovší klip, z ktorého sa smeje celé Slovensko. Milá Nikola, za moju profesiu (PR) môžem povedať, že Tvoji kolegovia a priatelia sa museli už aj pre Topky veľmi krotiť. "Pravda je nezvratná. V panike ju môžeme odmietnuť, v nevedomosti sa jej vysmiať, v zlomyseľnosti ju prekrútiť, ale ona zostáva" - Winston Churchill. A pravda je taká, že toto bola blbosť najvyššieho rangu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Späť k Slávikovi. Majk Spirit nachádza múzu v užívaní zelenej rastlinky. Priemerný vek dožitia užívačov - spevákov nie je vysoký, rovnako ako nie je vysoký vek jeho poslucháčov. Starnem, jeho žáner mi neprospieva. Nerozumiem tomu. Ale konečne som pochopil Rytmusa, ktorý zdá sa, musel byť dobre zaskočený celou akciou vzhľadom na jeho kontroverzné fenomenálne názory na žánrových fetišistov, ktorí tam vystupovali takmer celý programový čas. Na úcte tejto ankete uberala aj samotná príprava ocenených - veď nemali ani čo povedať. Ani nemohli. Režisér radšej pustil vystúpenie farebnej opice, akoby dal čas na ďakovné reči. Prečo sa ten trápny program dostal do vysielania? Uvažujem, či je módne robiť zo seba idiota. Treba sa držať trendov v kyslej smotane?

Matej Bórik

Matej Bórik

Bloger 
  • Počet článkov:  150
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Žijem v Martine a pracujem ako konzultant pre komunikačné stratégie a marketing v združení METRO, ktoré som založil v roku 2013. Našou misiou je poskytovať pomoc neziskovým organizáciám, iniciatívam a podnikateľom pri realizácii projektov. Zoznam autorových rubrík:  technikamarketingkomentáresci-fi ?svetprávovedavšeobecnesúkromnézakázané

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu