Začiatočník

Poznáte ten pocit keď vám na lyžiarskej zjazdovke blokuje zjazd nejaký ten začínajúci lyžiar? Alebo stojíte už desať minút v rade pred pokladňou v obchode a beznádejne sa pozeráte ako sa neskúsené, prvýkrát nakupujúce dieťa zoznamuje s maminou peňaženkou? Ja ten pocit veľmi dobre poznám, je to netrpezlivosť. No toto je pre mňa momentálne niečo iné, teraz sa úlohy vymenili.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)
pripravený?
pripravený? 

Vraví sa, že trpezlivosť ruže prináša. Myslím, že toto príslovie momentálne vystihuje aj mňa. Ja som tá ( no, po pridaní trošku samochvály) tá ruža. Síce ešte nie moc rozkvitnutá, ešte iba púčik, ešte iba začínam. Začiatky sú vždy dosť ťažké, ale ako sa povie: ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku.
Tomu sa vraví úvod, čo? Týmito úvodnými vetami som sa chcela vopred ospravedlniť a požiadať o trpezlivosť s mojími začiatkami na blogoch. V budúcnosti uvažujem o živení sa slovom a prácou s ním, ale samozrejme, najprv sa musím naučiť ako na to. Keďže sa veľmi rada oháňam citátmi (aspoň v tomto článku to tak najskôr vyzerá, ale čo mám robiť keď po mne skáču...) veľký Mao povedal: Plávať sa učíme plávaním. Vezmime si to tak, že sa momentálne učím robiť nejaké tie tempá v obrovskom mori kvalitných bloggerov, s nádejou, že raz budem vedieť plávať aj ja .
Začala som so zjazdovkou a aj s ňou skončím. Myslím, že najlepšie čo môžem teraz urobiť je poriadne si pripevniť lyže ( v prenesenom slovazmysle myšlienky ) a nechať sa na nich unášať strmhlav dolu kopcom. Ostáva mi dúfať že neskončím v prvom strome. Ale predsa aj to patrí k osudu začiatočníka.

Zuzana Botiková

Zuzana Botiková

Bloger 
  • Počet článkov:  30
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zmaturovaná a plná nápadov, ideálov a podobne. I don't want to achieve immortality through my work... I want to achieve it through not dying. :)(Woody Allen) Zoznam autorových rubrík:  Fajn akcieMusicSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu