Konečne pravdivé správy!

Čítajte! Len my vám dnes prinášame tie najdôležitejšie, najaktuálnejšie a najoverenejšie správy. Hádame, že je to aj pravda.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)
Obrázok blogu

Bleskové správy:

Politika:

Páni S. a S. urazili pána F., pretože stále niečo proti nemu vykrikujú a osočujú ho. Pán F. je tým veľmi znechutený, obzvlášť ako vysoko postavený štátny zamestnanec. Podľa neho je to úbohé a do týchto sfér sa to nehodí. Preto pán F. odkázal, aby dotyční páni S. a S. nefetovali. Pán D. si len ťažko povzdychol a (snáď) nadobro stratil akúkoľvek nádej na prevýchovu.

Slovensko:

Strana BBH (Bryndza-Budzogáň a hrdo!) prišla s návrhom na vystúpenie z Európske únie. Tentokrát nešlo len o prázdne drístanie, prišiel totiž aj ďalší návrh, ktorý strana jednohlasne odobrila, a to vybudovať Slovenskú úniu, do ktorej môže vstúpiť ktokoľvek si zažiada len nesmie byť z Bratislavy alebo vzdialenejšieho východu. Slovenská únia rada príjme aj členov z radov iných štátov, ale pod podmienkou, že sa bude robiť vyslovene len v prospech Slovenska.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Jediný štátnik, ktorý sa k tomu vyjadril bol Slovensku priateľsky naklonený miestodržiteľ Absurdistanu, ktorý povedal, citujeme:

„Na to sa im môžeme fakt, že vys*ať.“

Školstvo:

Ministerstvo školstva sa rozhodlo pridať učiteľom dvadsať percent ich doterajšieho platu, čo tvorí presne sedemnástinu zo sto eur, plus mínus dve eurá. Mnohých občanov to pobúrilo a podali oficiálnu sťažnosť. Hovorca ministerstva vystúpil na tlačovke s oficiálnym ospravedlnením, ktorého koncept sa nám podarilo získať:

„Tímto sa vám chceme ospravedlniť, ale my sme ftedy na matematike chýbaly. Vec prešetríme. Tímto chceme vyzvať učitelov spomínaného predmetu, aby sa prihlásili a pomohly nám s prerátaním zvyšovania platov. Plat bude tridsaťosem centov na hodinu, takže budú mať možnost si prilepšiť.“

SkryťVypnúť reklamu

Už sa ničomu nečudujeme.

Média:

Alternatívni spravodajcovia čelia ohromnej kríze. Na poli žurnalistiky sa objavil nový prúd. Alternatívne alternatívne spravodajstvo. Ako sami tvrdia, klasickým médiám sa nedá veriť, ale nedá sa veriť ani alternatívnym správam, pretože tie sa tiež už stali súčasťou hlavného prúdu. Títo nováčikovia ponúkajú overené správy ako alternatívu voči alternatívnym správam. Spôsob prezentovania však prebrali práve z formátov alternatívnej žurnalistiky a preto správy podávajú ako neoverené, prípadne ich vulgarizujú. Ich úspech je neodvratný.

Šoubiznis:

Nevieme komu sa s nevieme kým narodilo dieťa, ktorého meno ani pohlavie síce nepoznáme, ale vieme, že to bol človek. Fotky tiež nemáme, ale časom nejaké snáď získame. I keď nevieme odkiaľ. Ale to nevadí. Dúfame, že ste si pri čítaní tejto správy oddýchli.

SkryťVypnúť reklamu

Viac v zajtrajšej prílohe plusjednahodina.

Počítače:

Psychológovia zistili, že počítačové hry u niektorých spôsobujú agresívne správanie. Rovnako zistili, že u niektorých nie. Vyvodili z toho jednoznačný záver, že rodičia by mali podľa osobnosti a správania sa ich dieťaťa vhodne regulovať výber hier. Niektorí rodičia to uznali, niektorí nie.

Svet:

Šútska strana buhabuistov sa rozhodla spustiť separatistickú kampaň proti dišútskej frakcii buhabuistov, ktorí sú práve v nevýhodnej situácii nakoľko sa práve odčlenili od trišútskej časti duhabuistov, ktorí sa predtým rozdelili na duhabuistov, buhabuistov a guhabuistov. Poslední menovaní sa rozhodli napadnúť trišútov, aby náhodou nepaktovali z fišútmi, ktorí síce stooja proti všetkým buhabuistom aj duhabuistom, ale zase radi bojujú, takže sa na nejakú stranu asi pridajú.

SkryťVypnúť reklamu

Otázky zasielajte do redakcie hoci sami sa v tom strácame a zrejme ani šútom, dišútom, trišútom atď. asi nie je celkom jasné, čo sa deje.

Ďakujeme za Váš čas. Čítajte nás aj nabudúce!

Na záver horoskop pre všetky znamenia:

Pokiaľ si aj zajtra kúpite naše noviny, vaša finančná situácia sa zmení.

Juraj Brenišin

Juraj Brenišin

Bloger 
  • Počet článkov:  35
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Sem tam mám (možno mylný) pocit, že mám, čo povedať. Zoznam autorových rubrík:  Pondelok, ja nevstávam.Cyklus o osudochKoberecSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
SkryťZatvoriť reklamu