Jen si dupni Evžene

Jen si dupni, Evžene, žičil Marián Labuda zajacovi, v ktorom sa z času na čas prebudili prirodzené pudy vyskočiť si na družku zajačicu. Jen si dupni, Evžene, automaticky sa mi vynorilo pri sledovaní záveru minulého rokovacieho týždňa 13. schôdze nášho parlamentu. A taktiež reflexne sa mi k tomu chce dodať - to neděláš dobře Jaromíre, jednou se Ti to vymstí.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)
jen si dupni...
jen si dupni... 

Koaličný partner sa postaví proti jednému z bodov vládneho programu, prijatého koaličnými partnermi, teda aj ním. Veď čo, historická pamäť na Slovensku je krátka a zoznam mien na CD nosiči so záhadnou šifrou naopak dlhý.

"Tak chlapci, nechte toho, to nemá za mák smyslu, co děláte. To jste družstevníci?"

Udiali sa podivné veci. Ktosi, len tak, počas chôdze, započuje rozhovor o diskete, plnej zaujímavých mien v zaujímavých súvislostiach. A to krátko po definitívnom rozsudku istého bývalého veľkofinančníka. Akoby sa chcelo zdať, že práve ten si držal do posledných chvíľ zoznamy pri sebe ako možnú priepustku z basy. Akoby sa zdalo, že nimi narába aj po tom, čo je isté, že ranč zamení na pár rôčkov za dva krát dva. Metre.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

"To koukáte, co? Jaký máme zvocelený lidi, co?"

Evžen si dupol. Má - podľa neho - v ruke tromfy. Aké? Vie len generálny prokurátor, ktorý nechce, aby po ich zverejnení na Slovensku vznikla občianska vojna. A tak sa strieľa - slovne - našťastie zatiaľ - v parlamente a prebieha sa s hlasovacím štítkom tu a tam raz z toho do toho tábora a raz onoho do tamtoho. Kombinácií je neúrekom.

"Nedá se napsat magor... Ale vždyť je poloviční debil.... Doktor říkal, že je momentálně zaostalej... To by šlo."

Ach jaj, poetická Vesnička má středisková.

"Holky, nechte toho, to se dělá tancovat, když je pohřeb?... Nechte toho, pohřbíváme."

Ivan Brožík

Ivan Brožík

Bloger 
  • Počet článkov:  69
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Dosť som toho prežil, veľa som zažil a máločo som prežul. 20 rokov "po" sa denno-denne potýkam so svojvôľou boľševikov, prezlečených do aktuálne vhodných straníckych tričiek. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

766 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

299 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

50 článkov
Marcel Rebro

Marcel Rebro

142 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

10 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu