Politici :

Týchto 2 pánov netreba predstavovať.Vidíte ich v každých TV novinách na Slovensku. Jan Slota a Vladimír Mečiar
Cool ľudia :

Pamätáte sa na film Big Lebowsky ? Tak to je on a jeho pedofilný známy, známy pod menom Jesus. Na osvieženie pamäte si pozrite toto video.
Najväčší nepriatelia :

Malý majster Yoda a temný učeň Darth Maul . To by ma zaujímalo o čom tak kecajú ....
Herci :

Mnohí sa pýtate, čo majú neporaziteľný americký ranger - Chuck Norris a čínska armáda v jednom - Bruce Lee spoločne ? Keď boli mladí hrali spoločne vo filme Návrat Draka. Podľa mnohých rebríčkov a prieskumov, scénka v ktorej sa stretli bola najdrahšia v histórii filmu (video) , pričom viac ako polovicu zhltli iba špeciálne efekty. (Scenka na ktorú odkazujem je taký remix s hudbou. Originalna scénka 9min. )
Príšeri :

Príšery ? Ale nie, skôr len roztomilé plyšové zvieratka. To hore je Cookie Monster (video) známe z amerického serialu pre deti Sesame street (web). U nás sa nikdy nevysielal, čo je veľká škoda. Druhým je môj kamoš Erik Flat známy z klipu Mr. Oiza - Flat the Beat kde stvárnil hlavnú úlohu (video) . Inak sa venuje modelingu a je reklamnou tvárou spoločnosti Levis.
Tak toto sú ľudia a plyšaci, ktorí používajú ICQ.