Paliho Kapurková má väčšinu v Trenčianskom „parlamente“ !

Písmo: A- | A+

Ak si prečítate tento nadpis ihneď si poviete, že to je dobrý vtip, že je to riadny nezmyslel. No na prvý pohľad to samozrejme aj tak vyzerá, ale realita je ( bohužiaľ ? ) taká. Nijako ináč sa totiž nedá pomenovať skutočnosť, že Paliho Kapurková má z 25 členného poslaneckého zboru 14 poslancov, čiže jasnú väčšinu 56 % poslancov.

 

Že tomu stále neveríte ? Odporúčam si pozrieť na stránke mesta - www.trencin.sk, televízne záznamy z rokovania mestského zastupiteľstva, prípadne sa porozprávať s ostatnými mestskými poslancami. Uvidíte ako jediný poslanec zvolený za spomínanú stranu doslova riadi 13 poslancov strany SMER ! A riadi doslova, nakoľko vydáva jasné pokyny svojim straníckym kolegom - Palinom Kapurkovým, kedy hlasovať za a kedy zase proti... A údajne ich takto riadi aj na ich zasadnutiach poslaneckého klubu, ktorého je pravidelným účastníkom ! Takže v Trenčíne strana zo slovenským politickým potenciálom na úrovni 0,0 %  riadi politického lídra so 47 % podporou voličov !!! Tak to je podľa mňa svetový unikát.

Aby sme to na záver povedali trošku veselšie, veď nakoniec ide o Veselú politickú stranu - jednoducho v Trenčíne mucha riadi slona.  Pozoruhodné na celej situácii je, že slonovi to vôbec nevadí a naďalej kráča cestou, ktorou ho vedie mucha, pričom ani mucha celkom presne nevie kam tá cesta vedie.....

 

Skryť Zatvoriť reklamu