O pohode

Stala sa tragédia, niekomu zahynul syn, iní stále bojujú o život. Ale onakvejší boj prebieha na webe.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (323)

Okamžite sa vyrojili mraky vševedkov, ktorí presne vedia, kto je za to zodpovedný - Mišo Kaščák. poniektorí by ho už najradšej videli zlynčovaného. A prečo vlastne?
Michal vydupal zpod zeme jeden z najväčších festivalov v strednej Európe, každý rok príde 30 000 ľudí na celý víkend sa baviť, tak prečo toľko nenávisti?
Je to jednoduché, Mišo má gule povedať svoj názor, neschováva sa za nejaký biznis (ako tu prítomný bloger, ktorému najpv Rhytmus odkázal čo si myslí o jeho matke, ale keď išlo o kšeft, tak si padli do náručia), jasne pomenúva veci a osoby, ktoré sa mu nepáčia. Samozrejme, nemusím s ním súhlasiť, ale tá priamosť a otvorenosť je vec dnes už málo vídaná (prečo vlastne, veď November 89 bol aj o tomto...)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A niekomu sa to nepáči a dnešné nešťastie im prišlo vhod. A je úžasné že najviac odvahy majú tí, čo majú problémy sa pod svoj názor podpísať inak ako nič nehovoriacou prezývkou. Viete si predstaviť, čo to je zorganizovať akciu pre 30 000 ľudí? My sme organizovali len malý turnaj, kam nám prišlo cca 300 ľudí a aj tak som sa celý čas modlil, aby sa niekomu nič nestalo. Ak Michal niečo zanedbal - čomu ale moc neverím - tak sa bude zodpovedať. Ale nezaslúži si, aby bol takto verejne lynčovaný bandou nýmadov.

Peter Černák

Peter Černák

Bloger 
  • Počet článkov:  136
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som (skoro) 45-ročný (Preboha, to už naozaj???) normálny chlap, s normálne vyvinutým egom (t.j. myslím si o sebe, že som inteligentnejší,krajší a príťažlivejší ako zbytok tohto sveta) Zoznam autorových rubrík:  Chvála jedlaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu