Aj Freuda by stislo

Tak mi opäť dnes o siedmej hodine rannej budík nemilosrdne prerušil spánok a vrhol ma do náruče chladného madridského zhonu. Ako som tak stála nad umývadlom a čistila si kopáče, začal sa mi pomaly v mysli vynárať môj sen.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Prišiel nás navštíviť kamarát Gorka zTenerife, ktorý práve istú dobu pobudol v Austrálii. Ako nám tak vo farbáchopisoval zážitky, nedalo mi nespýtať sa na miestnu faunu. “ A čo...nebál si sa tarantúl ahadov?” Gorka sa zatváril sebavedome,: “Ale čoby, to sú všetko celkom príjemníspoločníci na cestách, ale také malé austrálske pavúčiky....to je niečo! Lennedávno zaplavili Tenerife a narobili tam peknú paseku.” Tak na to som lenmúdro pokývala búdkou a potom som sa zamyslela. No dobre, ale ako sa prebohataké malé pavúčiky dostali z Austrálie až na Tenerife??......No a tu mojufantáziu prerušil spomínaný budík. A ako som si tak drhla tie kopáče, tak manapadlo jednoduché riešenie. Quantas!!! Je to predsa jedna z najbezpečnejšíchleteckých spoločností. A takto ukľudnená som sa pobrala do práce. No a ako situ sedím, napadlo ma.....že ten bezpečný Quantas mimo Austráliu ani nelieta.Tak ako sa tie mrňavé pavúky odtial dostali??

Kristina Cernusakova

Kristina Cernusakova

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Wicked princess of Kramare and barrio Salamanca. Zoznam autorových rubrík:  Hitchhikers guide to SpainMuza ma palkou tresla

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu