Cestovanie v 3D v nedeľu v Bystrici, pondelok v Košiciach

Do banskobystrickej Záhrady-CNK a košickej Tabačky zavíta v nedeľu 23.10. a 24.10. Matěj Boháč, jeden z najlepších 3D prezentujúcich v Európe.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

3D fotografii (stereofotografia) sa venuje niekoľko rokov a tak sa budete môcť pozrieť na fotografie z Nórska i indického Ladakhu úplne v novom rozmere.

Stačí len nasadiť 3D okuliare, započúvať sa do jeho slov, dať priestor svojej fantázii a nechať sa previesť jednou cestou necestou svojráznou himalájskou krajinou do Ladakhu na úplnom severe Indie a druhou cestou necestou do národného parku Hardangervidda v Nórsku.

Hrebene hôr Ladakhu nikdy nevpustia vlhké mraky monzúnu. Celé územie je vysokohorskou púšťou, a tak sa nechajme unášať cez 5000 priesmyky. Pozrime sa na budhistické kláštory a nahliadnime do domácnosti srdečných horalov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Leh, Ladakh, India
Leh, Ladakh, India (zdroj: Matej Bohac)

Chcete ísť na ďalekú nízkonakládovú cestu do národného parku Hardangervidda v Nórsku? A neviete ako na to? Aj toto odhalí Matěj pri svojej prezentácii, kde nás čakajú predovšetkým nedozerné a pusté hory, krása severskej krajiny, či vrtochy počasia na konci leta.

Norsko
Norsko (zdroj: Matej Bohac)

Chcete vedieť viac? Neváhajte a príďte sa opýtať priamo na festival do Banskej Bystrice alebo do Košíc.

3D prezentáciu o Nórsku, indickom Kašmíre a Kirgizsku bude mať Matěj aj 6.11. a 7.11. v Bratislave.

Prezentácia stereofotografií z cesty získala mnoho ocenení na festivaloch v ČR a v zahraničí. Príďte si ju užiť.

Festivaly sú súčasťou putovného festivalu, ktorý od 11.10.-22.11. zavíta do 17 miest Slovenska a do Brna. Kompletný program a viac informácií nájdete na stránke : CestouNecestou.sk

SkryťVypnúť reklamu

Text : Martina Kolonová

Fotografia: Matěj Boháč

OZ Cestou necestou

OZ Cestou necestou

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Inšpirujeme ľudí cestovať na všetky svetové strany a spoznávať nepoznané. Organizujeme ročne viac ako 50 cestovateľských podujatí vo viac ako 15 mestách Slovenska. Prostredníctvom Expedičného fondu podporujeme cestovateľské expedície. Viac na: www.cestounecestou.sk Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu