Za hranice nepoznaného s Expedičným fondom

Martin ide splaviť Kongo, Hacka s Remčom sa pozreli až na ďaleký Sibír a Adriana s Mišom prestopovali 25 000 km z Ohňovej zeme na Aljašku. Čo majú títo mladí ľudia okrem vášne k cestovaniu spoločné?Podporil ich Expedičný fond.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Čo je to Expedičný fond a ako funguje? Expedičný fond OZ Cestou necestou funguje z 2% daní a z dobrovoľných príspevkov a následne podporuje zaujímavé a dobrodružné výpravy Slovákov, ktorí sa rozhodli prebádať neobjavené a trochu atypické turistické chodníčky.

Z Expedičného fondu bolo počas dvoch rokov jeho existencie podporených už 7 netradičných expedícií. Pokiaľ o niečom podobnom snívaš, možno prišiel čas aj na realizáciu. Ako na to?

Stačí sa na stránke cestounecestou.sk vyplniť prihlášku, termíny prihlasovania pre expedície roku 2017 boli organizátormi predĺžené do konca marca 2017. Následne detailne popíš svoju plánovanú expedíciu, prejav nadšenie a pevne dúfaj, že porotu tvoja cesta zaujme a vyberie ťa. Po uskutočnení svojej výpravy sa následne stávaš jedných z prednášajúcich na festivalovom turné, aby sa o tvojej ceste a o ďalších zaujímavých destináciách, kam sa dá vypraviť, dozvedelo, čo najviac ľudí. Pretože to je cieľom festivalu. Ukázať ostatným, aký krásny je svet tam vonku. A ako sa hovorí, z cestovania najprv stratíš reč, ale následne z teba stáva rozprávač príbehov :).

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nechceš cestovať, ale páči sa ti myšlienka Expedičného fondu? Expedičný fond okrem 2% z daní funguje aj z dobrovoľných príspevkov v ľubovoľnej výške.

Viac o možnostiach v rámci projektu Expedičný fond nájdeš na oficiálnej stránke cestovateľského festivalu Cestou necestou.

OZ Cestou necestou

OZ Cestou necestou

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Inšpirujeme ľudí cestovať na všetky svetové strany a spoznávať nepoznané. Organizujeme ročne viac ako 50 cestovateľských podujatí vo viac ako 15 mestách Slovenska. Prostredníctvom Expedičného fondu podporujeme cestovateľské expedície. Viac na: www.cestounecestou.sk Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu