Inšpirácie ako namiešať chutný online koktail pre vašich darcov

Je vašou prioritou vytvorenie širokej databázy darcov, s ktorými si vytvoríte vzťah, oslovia svojich priateľov a budú vás podporovať i v ťažších časoch? Máte obmedzené zdroje na budovanie značky a fundraising? Lákajú vás kreatívne riešenia? Práve internet vám ponúka celú škálu možností ako si namiešať koktail s ideálnym pomerom cena : výkon.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Občianske združenie WellGiving a darcovský portál www.dakujeme.sme.sk vás pozývajú na workshop s konkrétnymi riešeniami ako sa presadiť v online prostredí, ako pripraviť efektívnu online kampaň, o súčasných trendoch, sociálnych médiách a samozrejme o získaní darcov a zdrojov pre vaše zámery. 

Celodenného workshopu sa môžete zúčastniť buď v Bratislave (13. septembra 2012) alebo v Košiciach (14. septembra 2012). Vďaka podpore Veľvyslanectva USA v Bratislave predstavuje účastnícky poplatok symbolických 19 EUR. Spoločnosť Etarget zúčastneným organizáciám venuje kredit v hodnote 30 EUR na nákup kontextovej reklamy. Zároveň môžete získať aj individuálne poradenstvo pre vaše nápady.

Bližšie informácie o programe, prednášajúcich a prihlasovací formulár nájdete na tejto linke:
http://dakujeme.sme.sk/novinka/29/inspiracie-ako-namiesat-chutny-online-koktail-pre-vasich-darcov

Tešíme sa na vás!

Katarína Bartovičová

ďakujeme.sme.sk

ďakujeme.sme.sk

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Blog prvého a najväčšieho darcovského portálu na Slovensku. Zoznam autorových rubrík:  Ďakujeme.sme.skPozvánkyPríbehy so šťastným koncomNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu