rande

Písmo: A- | A+

Rozišli sme sa. Nepýtajte sa ma na dôvody. Keď sa dvaja rozchádzajú, ich pohľad sa často líši, preto myslím, že akákoľvek snaha o objektívne zdôvodnenie by bolo z mojej strany len plytvaním času. Som šťastne ženatý, to áno, ale chýbala mi, tak som jej napísal a požiadal o stretnutie. Prijala. Trochu sa mi najskôr triasli ruky a postrádal som aj svoju niekdajšiu istotu, ktorou som v minulosti tak veľmi oplýval...ale i tak to bolo krásne...neuveriteľne krásne!

Pred časom som tu, na sme.blogu napísal oznam, že nakoľko zatiaľ nemám kde blbnúť, hľadám školu na nezáväzný flirt. Nuž, našiel som. A ako to dopadlo?

...

Na úvod trochu dobrodružnej slovenčiny. Prďoláci dostali zašifrované odkazy, kde museli najskôr identifikovať všetky podstatné mená a následne vyhľadať tie správne písmená, aby našli časti nákresu dýchacej sústavy poschovávané po celej škole (aj v riaditeľni, to som si predsa nemohol odpustiť ;). Pre lepšiu predstavu, šifra vyzerala asi takto: 4:3, čo znamenalo štvrté písmeno v treťom podstatnom mene ;)

1.jpg

(Lúštime :)

 

2.jpg

(Hľadáme u pána riaditeľa :)

 

3.jpg

(Aj na chodbe treba hľadať :)

 

Potom sme si v rámci malých skupín posadali a hľadali ideálne riešenie, ako to monštrum(rozumej dýchaciu sústavu) postaviť. Precvičiť si v škole trochu komunikácie a kreativity nemôže byť na škodu, čo poviete ;)

4.jpg

(Dumáme nad monštrom :)

 

Búrlivá diskusia a argumentácia, aký materiál použiť na ústa, z čoho bude hrtan, priedušnica, priedušky a z čoho pľúca bola plodná. Napokon došlo k finálnej dohode a nastal čas stavať.

6.jpg

(Tak ako to uzavrieme? :)

 

Stavba v spoločných priestoroch školy v čase písomnej maturity je trochu „hlukovo" náročná, tak sme to skúsili bez slov (poznámka autora: drsné).

9.jpg

(Stavba sa začína :)

 

10.jpg

(Robíme pľúcne mechúriky :)

 

11.jpg

(S chuťou do toho a viac než pol hotovo :)

 

Intermezzo...alebo ako by to videl Picasso. Pozreli sme si pár obrázkov (nahaté ženy vzbudili trochu rozruchu, ale napokon sme pochopili to videnie a skúsili to tiež ;)

12.jpg

(Inšpirujeme sa od Pabla :)

 

24.jpg

(Tuším sme dobrí :)

 

111.jpg

(Ešte skúška správnosti :)

 

Vytvorili sme reportérske dvojice. Jeden z dvojice bol kameramanom a druhý reportérom. Každá dvojica prešla dýchacou sústavou, pričom mala za úlohu priniesť do pľúc kyslík a vyniesť odtiaľ oxid uhličitý. Dobrodružnú výpravu si natáčali a komentovali ako veľkí ;)

14.jpg

(A ide sa filmovať :)

 

15.jpg

(No haló, už sme dnu :)

 

16.jpg

(Konečne zase vonku :)

 

17.jpg

(A ďalší pár na holenie :)

 

18.jpg

(Tentokrát s dlhším úvodom :)

 

Za účelom zapamätania si jednotlivých častí dýchacej sústavy, zložili sme si z fleku pieseň, ktorá nám túto memorovaciu aktivitu aspoň trochu spríJEMNILA ;)

19.jpg

(MemoruJEME :)

((priJEMNE))

 

„Dávid, mám tu natočený zadok!" A tak sme strihali, čo sa nám do filmu nehodilo a pridali sme titulky a hudbu, prechody a efekty ;)

21.jpg

(Tu, tu to vystrihni! :)

 

20.jpg

(A hudba? :)

 

A napokon prezentácia. Našinec často zlyháva práve v tejto fáze, že sa nedokáže prezentovať, alebo ak chcete, predať ;)

23.jpg

(Hm, asi koniec...škoda :)

 

Rande skončilo. Vychádzam zo skrine a opúšťam Narniu. A... som šťastný... Bolo to krásne rande! Veľká vďaka milí malí Prďlácí aj pani učiteľka Aďka ;)

((video))

(Jedno z videí ;)

 

Adios a zase niekedy dozdivena...ehm...dozjedenia...dozbláznenia...ale však čo to meliem...dovidenia moji milí, život je neznesiteľne krásny, zase raz ;)

 

Skryť Zatvoriť reklamu