Vladimír Benčík
Ako CIA hľadala Archu zmluvy – Donald Trump odtajnil dokumenty
Príbeh ako z thrilleru - CIA na diaľku odhalila polohu Archy zmluvy
cauko
som si ta capla do oblubenyx blogov na mojom blogu tak sup sup pis dalej:psom si Ta necapol
do oblubenych blogov na blogu, ale pripajam sa k dazdozienke - pokojne pis dalej.aspon
v niecom suhlasis so mnou;pja som presvedceny,
ze ono by sa toho suhlasneho naslo ovela viac. Ale bola by to nuda, iba si pritakavat a pritakavat a pritakavat.;]
jo ja viem bola;]..tak na tomto blogu to bude nuda co uz..;pdlhé...
... a nezaujímavédlhé...
... a nezaujímavéperfektne
vtipne a adresne. Nic lepsie som za poslednych par rokov necitala. +5. Pekny denLateas,
ako keby si napisal: "za poslednych par rokov som nic necital". Hehe... dakujem za podporu! Hiraxtak to pozor pane,
chvalim malokedy, tak dakuj a tes sa z toho:=) okrem slabikara to bolo este nieco, ale skromnost sa ceni...jejda Hirax :)
netusil som ze si na blogu, ale nove kapitoly si radsej precitam vzdy v piatok na tvojej stranke . len by som podotkol, ze k tejto jedinej kapitole som mal trocha vyhrady, pretoze Kleverova mama sa tu sprava dost "neuveritelne". . Pre tych co hovoria ze to bolo nezaujimave - nenechajte sa odradit, dalsie 4 kapitoly su priam komedialne ;) - v dobrom samozrejmexcem
web na dalse kapitoly;] dikidiki
si sama podakujem;]teda ujo gugl pomohol;]najs dejA ODVTEDY
máš mozog na dve polovice.Ak je pravda co si pisal
tak mozem povedat len tolko - CHUDAK tvoj brat. Ty a tvoja matka ste uplne rovnaky.súhlas
rovnaká netolerancia - ten článok je vlastne smutný. Inteligencia nie je všetko.skor su
chudaci ti, co to nepochopili.....Sestak,
nezavadzaj ich! Povedz im pravdu, ze ten roman je dopisany! To, ze grafik sa este trapi so zalamovanim a Boose este nedokreslil vsetky tie psychodelicke kresby je uz vedlajsie... :-) Hirax???
zaraza ma, ze nechapete, ze sa jedna o pribeh... teda predpokladam... mozete kritizovat klevera a mamu, hehe, ale hirax by mal byt mimo suboja. mne sa to paci. ved sa tu pise o roznych nazoroch a smutne na tom je, ze je to skutocne ako keby to bolo vystrihnute ze zivota...odkedy su
humanisti a ateisti jedno a to isté?Príbeh ako z thrilleru - CIA na diaľku odhalila polohu Archy zmluvy
Marek Glodič bol ten najslušnejší človek akého som v živote stretol
Bohaté včelárske tradície Slovenska – od historických postupov po súčasné metódy odovzdávané z generácie na generáciu.
...alebo o Judei a Samárii, ako tomuto územiu niektorí hovoria, sa veľa rozpráva, ale oveľa menej naozaj vie.
Životný príbeh chalana, potomka slovenských prisťahovalcov do USA, ktorý napriek svojej chorobe šiel za svojím cieľom.
Spolu s "katastrálnym vírusom" skvelá kombinácia ako stráviť pracovný deň v nekonečnom cykle
Novinky zo slovenskej dezinformačnej scény.
Nové ohniská nepribudli.
(Ne)vedecký newsletter Tomáša Prokopčáka.
Slovinec splnil svoj plán.