reklama

Príbeh neverného muža. Čo by ste spravili, keby...?

Už je to nejaký ten piatok, čo som písala posledný článok, ale pár dní dozadu mi prišla správa, ktorá ma inšpirovala...

Príbeh neverného muža. Čo by ste spravili, keby...?
nevera a žena (Zdroj: Gabriel Matula/unsplash)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Písala mi smutná žena, s otázkou, či je zodpovedná za to, že jej je manžel neverný? Že jej to vyčítajú niektoré kamarátky a vlastne on sám jej to pri hádke vykričal. "Kvôli tomu, aká si, som ťa podviedol! Ty si ma k tomu dohnala!" Keď som si čítala celú jej správu, bolo mi jej ľúto a aj každej inej ženy, ktorá si musí niečím podobným prejsť.

Moja odpoveď pre všetky ženy, ktoré sa trápia nad tým, prečo im je muž neverný, je prestaňte si to vyčítať! Samozrejme, že všetky problémy vo vzťahu majú dvoch ľudí, ktorí sú zodpovední, ale... Z ničoho mi nie je viac zle a nič viac neodzcudujem, ako neveru (a samozrejme násilie). Je to hnus. A hlavne nech je dôvod akýkoľvek, v manželstve a ani vo vzťahu nemá nevera čo hľadať. Každý neverný muž sa môže hanbiť, keď hľadá šťastie mimo domu. Lebo kým investuje ten čas mimo domu, ten čas, ktorý sa tvári, že nemá pre svoju vlastnú ženu, to je presne ten moment, kedy na plnej čiare ukazuje svoj charakter. Problémy sú na to, aby sa riešili. Doma. Vo dvojici. Nie vonku, s pridaním ďalšieho člena a s predstieraním, že teba sa to netýka. A hlavne poznám xy dvojíc z mojho okolia, ktorí hľadali "šťastie" inde, popri tom, ako mali partnera a hoci nachvíľu sa zdalo, že ho našli, nakoniec skončili rovnako, a veci ich dobehli.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Hľadať šťastie v náručí ďalšej ženy, (či muža), kým ťa tvoja vlastná žena čaká doma, poprípade aj s deťmi je úbohé. Väčšinou po tých krátkych naoko dokonalých momentoch aj tak taký muž presedlá časom na ďalšiu ženu. Je to o charaktere človeka. Doba sa môže stať akokoľvek benevolentná, ku rôznym zvrátenostiam, nevera, bude vždy nevera. A preto neodcudzujme a nedávajme rozumy osobe, ktorá je podvádzaná, ale poukazujme na toho, kto podvádza. Či už je to žena, alebo muž. Obe pohlavia sú na tom rovnako. Oni sú tí, ktorí sa rozhodli ísť cestou klamstva. A tá vždy vedie do destinácie nešťastia.... Možno nie teraz, ale nakoniec. Áno, sú prípady, kedy sa dá nevera odpustiť, ale len vtedy, keď ten druhý naozaj chce a chce sa zmeniť. A ako ju odhaliť, zistíte aj v mojom videu.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Žena, hlavu hore. Zaslúžiš si rešpekt, úctu, milujúceho partnera a nie pochybnosti o vlastnej hodnote. Dobrí muži stále sú. Len je ich náročnejšie nájsť. Ale to neznamená, že nie sú.

VIDEO ku nevere:

Dominika Dongova

Dominika Dongova

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  414
  •  | 
  • Páči sa:  34x

Darujem ti krídla, a jediné čo si želám, vidieť ťa lietať. #domideeblog Zoznam autorových rubrík:  pre tebalebo láskaenglish poems

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu