Nákupné zoznamy

Niekde som čítala: "ak chcete ušetriť, ak chcete schudnúť, musíte mať nákupný zoznam." Na to aby som si vyrobila svoj vlastný, mi to pripadá príliš komplikované. Niektoré položky by sa v ňom mali opakovať častejšie, niektoré iba občas a tie veci sú obvykle v rôznych obchodoch, alebo keď v keď v jednom tak v rôznych regáloch a chodbách.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Dokonca ak sa už niekde naučím, kde je soľ, tak v rámci vylepšenia vzťahov ku zákazníkovi, mi tú soľ presunú niekam inam. Zákazník si zároveň zvyšuje svoje iq /testujú sa podobným spôsobom myši v laboratórnych podmienkach v labyrinte/ a zároveň sa udržiava v kondícii pre ďalšie nákupy.

Podľahla som davu a rozhodla som sa že to teda skúsim s tými zoznamami. V nákupných košíkoch občas ostávajú po predchádzajúcich zákazníkoch celkom slušné a podrobné zoznamy. Ak našinec vynechá nepoužiteľné položky, ako sú napríklad plienky a sunar, tak domov prinesiem aspoň časť nákupu, ktorý by som vedela potrebovať.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Len pekne prosím, ak už nechávate zoznamy, píšte prosím tlačeným písmom, nepoužívajte plniace pero – občas naprší a to sa potom zle lúšti. Bolo by fajn, keby tam boli aj poznámky, kde to nájdem a položky zoradené podľa systému, aby človek nebehal zbytočné kilometre od octu k hranolkám a späť. Prípadne aj s mapou daného obchodu a so strategickým rozmiestnením kompótov ľahkého doletu – teda light.

Dora Kubinova

Dora Kubinova

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Citatel a obcas pomenovatel veci. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

714 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

51 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
SkryťZatvoriť reklamu