Bodový systém pre vodičov – aké sú možnosti ?

V poslednom období sa hovorí o zavedení bodového systému pre vodičov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Keď na tuto tému s niekým diskutujem a opýtam sa ho na detaily, či navrhuje dobré body, ktoré sa budú odpočítavať alebo zlé body, ktoré sa budú pripočítavať, tak je spravidla zaskočený.  Zväčša odpovie, že  nejako to vymyslia, alebo taký systém ako je v susedných krajinách pričom poukáže na Českú republiku alebo Rakúsko.

Keď sa opýtam na niektoré priestupky ako sú trestané u nás, v Českej republike a Rakúsku, tak väčšinou nevie. Nevie, lebo ich nespáchal a ani nemal čas pozerať predpisy jednotlivých štátov a porovnávať ich.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Potrebný čas som si našiel a vypracoval porovnanie Slovenska, Českej republiky a Rakúska v tejto oblasti a aj navrhol riešenie pre Slovensko.

Viac tu: https://www.topspeed.sk/novinky/bodovy-system-pre-vodicov-treba-ho-vobec/26458

Jozef Drahovský

Jozef Drahovský

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  1 246
  •  | 
  • Páči sa:  1 245x

Venujem sa analýzam v doprave a vývoju v oblasti informačných technológií. Zoznam autorových rubrík:  DopravaRôzneZoznam článkov

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

766 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

50 článkov
Marian Nanias

Marian Nanias

274 článkov
Roman Kebísek

Roman Kebísek

106 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu