Veľký predvolebný horoskop

Zvieratník má 12 znamení, nie náhodou. Taktiež nie náhodou sú voľby 12. júna. Dvanástka je pre tento mesiac magickým číslom. A dvanástku majú aj magické ženy....

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

kozorožec - vstupujete do nového obdobia plného zmien. Konečne sa začnete zbavovať starých vecí a to najmä okolo 12. júna. Pochopíte, že potrebujete zmenu v ľuďoch, ktorí Vám vládnu a ustupujúci mesiac Vás vyzbrojí intuíciou. Riaďte sa ňou. Váš šťastný deň je sobota a šťastné číslo jednotlivca je 12. Šťastné písmená E,D,I,T a A. Vaši priatelia Vás v druhej polovici roka začnú trochu zanedbávať kvôli svojim novým zamestnaniam, ktoré im prinesú aj Vaše šťastné rozhodnutia. Nezabudnite, že každý Váš krok ovplyvňuje aj osudy ľudí okolo Vás a za volantom dávajte pozor, venujte sa ceste, nie sledovaniu predvolebných bilboardov.

vodnár - tešíte sa z neutíchajúceho dažďa, pozor však! Aj napriek tomu, že ste vodný živel Vás spŕšky predvolebných sľubov môžu prekvapiť, priam až znechutiť. Zhruba v polovici mesiaca hrozí, že Váš podmorský svet sa môže zmeniť na podvodný ak naletíte na sľuby. Budete sa musieť naučiť, že z ak ide o Vašu budúcnosť a majetok a že aj Váš krehký morský svet potrebuje pre svoj rast dobrú morskú pannu s iniciálmi EP.

ryby - Máte dve uši a dve oči a napriek tomu sa občas tvárite, že nepočujete a nevidíte. Výborná ochrana pred populizmom Vám vydrží až do 11. júna, kedy hrozí, že podľahnete futbalovému ošiaľu a zabudnete na to najdôležitejšie - ísť v sobotu voliť. Hviezdy však prajú Vášmu snu o kvalitných materských centrách a tak Vám postačí zapchať uši, a zakrúžkovať dvanástku na osemnástke.

baran - ak plánujete rodinu, zakladajte si ju po dvanástom júni. Hviezdy totiž ukazujú pozitívne zmeny vo vašom živote najmä v oblasti starostlivosti o matky ale i adopcie. Musíte sa však vzdať negatívnych myšlienok a nevydávať sa na cestu bez cieľa. Vaša cesta je priama a čaká vás na nej silné spojenectvo, podľa tarotu sa tam črtá právnička. Vaša povestná tvrdohlavosť sa tentokrát vyplatí a Vaše okolie Vám bude vďačné za dobrý príklad budúcim generáciám.

býk - Pozor, aby ste svojou razantnosťou príchodom do volebnej miestnosti niekoho nenabrali na rohy. Tiež Vám hrozí amok pri politickej diskusii na STV a hviezdy varujú aj pred drobnými flirtmi s členmi volebnej komisie. Hoci ste býk, tento mesiac budete musieť voliť. Určite však nepodľahnite omamným látkam a marihuane. Upokojí Vás harmančekový čaj a magická dvanástka v kľúčovom dátume 12.6. na volebnom lístku č. 18

blíženci - Vaša schizofrénia sa tento mesiac prejaví naplno. Budete nebezpečne balansovať medzi ľavou a pravou stranou. Začnite sa zbavovať starých opotrebovaných vecí vo svojom živote i vo vláde. Berú vám energiu i dôchodky. 11. júna Vás budú planéty lákať na divoký žúr, pozor, aby ste sa na druhý deň nezobudili s opicou. Mohlo by to radikálne zmariť Vaše dobré predsavzatie ísť tento rok konečne zodpovedne odvoliť.

rak - konečne sa zbavíte povesti spiatočníka. V tomto roku Vám začína pozitívna budúcnosť a hlavne budúcnosť. Numerológia Vám predurčuje dvanástku – 12. Júna vás Vaše šťastné číslo nečaká len v dátume ale aj na volebnom lístku č. 18. Mesiac sa dostáva do fázy, kedy sú ženy o čosi úspešnejšie a to najmä ak majú dobrú zástupkyňu v parlamente. Vyberte si ju teda už tento mesiac.

lev - kráľ vo zvieratníku v júni zareve a zavrčí a to aj na futbalových majstrovstvách aj vo volebnej miestnosti. Presvedčíte celé svoje okolie, čo je najlepšie riešenie pre Vaše povestné vlastenectvo. V tomto mesiaci budete výrazne zameraný na jednotky a dvojky, pozor teda, aby Vás neoznačili za zvrhlíka. Rozhodnutia levov majú perspektívu, pretože levy si všade budujú okolo seba kráľovstvo. Je tu veľká šanca, že po dvanástom júni by ste svojej milovanej mohli dať na krk perlový náhrdelník a oranžové gerbery na ochranu jej krásy a Editu Pfundtnerovú na ochranu jej práv.

panna - Hoci Vás mnohí považujú za ostýchavú pannu, Váš hlas zaznie v plnej sile dvanásteho júna. Ešte predtým sa však budete musieť v škole popasovať so záverečnými hodnoteniami. Ako lesná žienka budete behať po predvolebných mítingoch a hľadať toho pravého. Hviezdy vravia, že to ešte potrvá, pozor, aby Vás ten nepravý fyzicky nenapadol. Ak aj áno, nemusíte sa báť. Svoju dobrú vílu v parlamente si vyberiete už 12. Júna.

váhy - tento mesiac budete na vážkach. Napravo či naľavo? Stred vám ukáže cieľ. Tým cieľom však nebude cesta ani tipovanie smeru. Cieľom bude Váš zdravý sedliacky rozum, ktorý zatúži po rozvoji centier pre rodiny vo Vašom okolí. Vaša rodina a priatelia Vás budú kopírovať vo všetkom, najmä v racionálnych rozhodnutiach. Vyberiete si správneho človeka na zastupovanie svojich záujmov a po celý mesiac Vás bude sprevádzať magická dvanástka.

škorpión - pozor na krivé chodníčky a Vašu jedovitosť, ktorú by len vystupňovalo sledovanie predvolebných spotov. Tváre, ktoré už dôverne poznáte a pravidelne Vám dvíhajú cholesterol máte možnosť konečne poraziť. Pozerajte dopredu, nesnílkujte a myslite na pragmatizmus vo svojom živote. V tomto roku začnete stavať dom a sadiť strom, a pred domom oranžové gerbery. Umožnite teda hviezdam bdieť nad Vašou budúcnosťou a zvoľte si za šťastnú nie jednu, ale rovno dvanásť.

strelec - v súboji ktorý sa okolo Vás odohráva nevystrieľajte všetky náboje. Máte len jeden, použite ho s rozumom v strede mesiaca. Hviezdy Vám ukazujú oranžovú čo to znamená pripravenosť a bdelosť pred zmenou. Pozor na druhé piliere či daňové bonusy, hrozí Vám strata peňazí i zdravého rozumu. Ak v júni namierite správne, čaká Vás perspektívna budúcnosť. Ešte predtým sa však zbavte osôb, ktoré majú ostrejšie jazyky ako Vy a proti Vašim strelám bojujú v tankoch.

Marián Dunaj

Marián Dunaj

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Žijeme tak krátky život až mi je to smiešne ako sa staviame do roly toho, ktorý má vo svojom eLVéčku všetky planéty. Niekto je hore a niekto je dolu. Ten dolu je na ceste a potkýna sa o ďalších Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu