Pán predseda vlády Robert Fico

Bude to už dva mesiace čo som poslal kópiu listu predsedovi vlády Róbertovi Ficovi ,aby sa riešil problem valorizácie nízkych dôchodkov na rok 2016. Naivne som dúfal,že vláda bude tento problém riešiť , ešte v roku 2015.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Predseda vlády SR, JUDr. Róbert Fico

Úrad vlády SR

Námestie Slobody 1, 813 70 Bratislava

Pán predseda vlády.

Bude to už dva mesiace čo som Vám poslal kópiu „Otvoreného listu“ s ktorým som sa obrátil na predsedu Jednoty dôchodcov na Slovensku v súvislosti s Vaším skvelým valorizovánim dôchodkov na rok 2016 1,90 eura. Naivne som dúfal že JDS a vláda budú tento problém riešiť ešte v roku 2015. Žiaľ nestalo sa tak. To ma iba presvedčilo , čo nie je prvý ráz žeVaša „sociálna vláda“ nemá záujem zlepšovať kvalitu života našich občanov, dôchodcov. Vaše vyhlásenia sú v príkrom rozpore s realitou čo prežívame na Slovensku. Patríme v kvalite života medzi posledné , alebo najposlednejšie štáty v Európskej únii. A na tom sa počas Vášho vládnutia nič nezmenilo k lepšiemu. To čo ponúkate občanom sú iba kozmetické úpravy a nič systémové. Naďalej budú mladí ľudia utekať zo Slovenska, pretože im Slovensko negarantuje prácu a podmienky na slušný život. Naši dôchodcovia nečakajú na uzákonenie eutanázie u nás, oni si ju spravia sami. Nedávno prípad dvoch manželov, dôchodcov, čo si zvolili odchod z tohto sveta spoločne, spoločným obesením A tisícky ľudí, čo si svoju zlú ekonomickú situáciu riešia samovraždami. Za tento stav je zodpovedná v plnej miere Vaša neschopná vláda. Ale firmy čo sú napojené na stranu SMER bohatnú často krát cez zbytočné a nadsadené zákazky prideľované jednotlivými ministerstvami. Takto sa rozkradli miliardy eur, ktoré potom chýbajú inde. Predvolebné mítingy za štátne, multifunkčné ihriská, hasičské autá, ktoré idú do stoviek miliónov. Pán predseda, 13. 03. 2013 som Vám poslal list, na ktorý som od Vás nedostal vyjadrenie. Čo nemáte v sebe ani trochu slušnosti a charakteru. Čo neviete čo sa patrí? Iba vtedy keď sa predvádzate pred občanmi, keď klamete občanov? Keby ste boli riešili ten môj návrh na zníženie počtu lekární, mohli sa ušetriť milióny eur, ktoré sa mohli presunúť na doplatky liekov pre starších dôchodcov. Ale Vám sú starší dôchodcovia ukradnutí! Najlepšie by ich bolo recyklovať, však? Vy poznáte iba svoje vlastné záujmy, záujmy svojich kamarátov, Kaliňak, Počiatek, Stromček a záujmy strany SMER. Títo ministri, ale aj ďalší sa v prvom rade zaujímajú o svoje firmy, lukratívne často krát iba vykonštruované štátne zákazky ktoré potom prihrávajú spriazneným firmám Smeru. Najlepšia alternatíva pre Slovensko a jeho občanov by bola, keby Vaša vláda skončila. Zachránilo by sa mnoho miliard eur, ktoré v prípade Vášho víťazstva vo voľbách znova poputujú na spriaznené firmy Smeru. Lenže to mnohí naši občania nevedia a roky sa dajú klamať Vašimi vyhláseniami o sociálnom štáte. Je to z Vašej strany klamstvo a podvod na občanoch.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

dňa 24. 01. 2016

Dušan Prachár

Dušan Prachár

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Volám sa Dušan. Mám 76 rokov. Som dôchodca. Mám 3 dospelé deti. Som rozvedený. Zaujimam sa o politické dianie v našej republike. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu