Godot síce zasa nepríde, ale mám pre vás Geissenovcov

"Nechodí, Godot nechodí, Beckett sa nehlási a L.plus S. majú vypnuté. Pretože mám známych ako nik, príde eso náhradník!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Jeho meno svieti na obrazovkách až príliš často pre slovenskú chudobu. Ako potvrdil na tlačovke Hlasu, tuším v stredu to bolo, pán Pellegrini na TA 3, že Slováci nemajú pomaly za čo jesť, a čo nevidieť v Na hrane zakričal túto celkom novú myšlienku Erik T., doslova akoby to šéfovi odčítal z pier

"Ľudia už nemajú čo jesť,"

a bol skutočne veľmi nasrdený, skrátka tí dvaja mali v onen deň mizernú náladu. Nečudo. Dejú sa veci s ich takmer pokrvnými bratmi, a nevedno, či dohoda spolupracovať znela práve takto, O onom spomínanom Godotovi je preto dobré niečo vedieť, lenže ten od pána Becketta, bol pre nich čudák, na ktorého chodili poplašení vysokoškoláci a dobre poznali aj toho, trošku posunutého, od pánov Lasicu a Satinského, lenže naši súdruhovia bratia im aj toho mierne posunutého zakazovali.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tak pre tých, ktorí si to môžu dovoliť oznamujeme, že nielen hospodárstvu sa rozumie jeden z našich predsedov zo skratky SaS a tento jasnovidný pán pochopil, čo potrebuje trošku zazobanejší dobre najedený človiečik. Chce a túži vidieť svoje idoly v reštaurácii, na lodi, v posteli, na pedikúre, sledovať ho hladnými očami a bruchom, ako nakupuje a nakupuje a teraz bude nakupovať ešte viac, lebo to zaplatí istá televízia.

Geissenovci budú ešte bohatší a my budeme mať možnosť sledovať ich tu v Piešťanoch, tu jasajúcich v Hrone, tam v jedných aj druhých Tepliciach, inokedy prejedajúcich sa v Tatrách aj pod Tatrami, lebo čo je Godot oproti gýču menom Geisenovci?

SkryťVypnúť reklamu

Propagovať krajinku treba chodiť načas.

Geissenovci to vedia.

Elena Antalová

Elena Antalová

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  481
  •  | 
  • Páči sa:  683x

Autorka mnohých, aj ocenených, rozhlas. hier a dramatizácií, poviedok a pásiem, tiež TV a film. projektov. Kedysi redaktorka kultúry. Bývalá členka Rozhlasovej rady. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu