Kto nám, starcom, preplatí všetko spôsobené trápenie?

Nečakajme ani morálny súhlas od pritakávačov a iných udavačov v režimoch, čo ničili a rozbili celé pokolenia slušných

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Ako poznáme väčšinu vládnucich našincov, zaplatia to za nich vždy ochotníci, čo poslúžia, hoci nesúhlasia. Už aj s novou príťažou, že im onedlho začnú padať do teplej večere kusy preplatených panelákov. ( A pán Putin bude mať v Bratislave pripravenú modlitebňu, keby dačo).

Dá sa predsa počúvať minister, povedzme vecí sociálnych, sľubujúci takmer nebeské šťastie pre dôchodcov, a teraz hovorím o podobných, ako som sama, 8O plus, ktorí už zažili dobré aj zlé. Jemu ide o rodinu, správne pochádza zo Sme rodina. On aj tí ostatní, ktorí sa radi topia nielen v medových rečiach, aj tí bývalí pusipajtáši s mladými mafiánmi nielen na Kube, a s čo najmladšími budúcimi mamičkami v Dubaji či s Kočnerovcami na jachte, a najlepšie na slovenských Donovaloch s novšími priateľmi, samozrejme vždy v slabo platených "funkciách".

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A už len ten teraz, keď vymyslel svoj socialistický nápad, aby deti, vnúčatá, prípadne pravnúčatá bojovali medzi sebou o čo najvyšší mesačný príspevok pre tých dedkov a babky, ktorí im v prestávkach medzi covidovými pauzami rozprávali o svojich skúsenostiach z ochranárskej akcie vojsk Varšavskej zmluvy, prípadne z čias normalizácie, keď sa na politikov pokojne hrávali mocní horehronskí chlapci.

A ešte žijú aj takí, čo sami vraždili iných Horehroncov, aby bola slovenská zem nasiaknutá slovenskou krvou, hoci vyskytli sa aj výnimky.

Jedna totalita za druhou, jedno klamstvo za druhým.

Tí, čo Slovensku dovolili Nežnú, boli prefíkanci.

SkryťVypnúť reklamu

Rodičom nič, zato starčekovia nech ešte vnúčikom podarujú bývanie, kým ich 20 metrové garsónky neprizabijú.

Elena Antalová

Elena Antalová

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  521
  •  | 
  • Páči sa:  1 312x

Autorka mnohých, aj ocenených, rozhlas. hier a dramatizácií, poviedok a pásiem, tiež TV a film. projektov. Kedysi redaktorka kultúry. Bývalá členka Rozhlasovej rady. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu