Bulvár je bulvár, má svoj význam najmä pre rodákov, čo sa už nemienia zaťažovať hlúposťami tých, ktorých sme si zvolili do veľkej budovy na Hradnom vrchu (na rozdiel medzi krúžkom a krížikom treba mať Oxford). No, nekazme si deň!
Čo sa témy týka, pripomeňme si, že sa ňou zaoberal Aristoteles, Platón, Machiavelli, aj anglický filozof a člen františkánskeho rádu Roger Bacon v 13. storočí, a mal kvôli tomu veľké problémy s nadriadenými! Napokon aj v našej dobe existuje televízny kanál, v ktorom mnoho "jasnovidných" mužov a žien každodenne vykladá svoje teórie a nielen na podobnú tému predvádza početným divákom svoje vízie a možno liečiteľské schopnosti..
Život po smrti!
Napokon veriaci kresťania, a na Slovensku tvoria väčšinu, sa snažia robiť všetko pre to, aby sa po smrti dostali do neba. Aj preto slovenský bulvár robí zbytočnú nadprácu so slečnou Hinesovou z USA! Nespochybňujeme, len pripomíname, že parapsychológ s lekárskym diplomom, doktor filozofie a psychológie pán Raymond Moody už v roku 1975 napísal Život po živote, ktorý sa aj na Slovensku stal v roku 1992 čitateľským hitom! A len pripomeňme množstvo titulov, ktoré môžeme nájsť v našich kníhkupectvách. Napríklad Život po smrti, Dôkazy večnosti, Kam odchádza duša, Môj život po smrti, Život smrťou nekončí a mnohé ďalšie.
Našťastie sa spomínaní autori aspoň pazúrikom držia vyše štyristo ročnej múdrosti štátnika a filozofa, lorda kancelára počas vlády Jakuba I., Francisa Bacona "Knihy sa musia držať vedy, nie veda kníh".