reklama

Nová lesná technika prichádza zo Slovenska

Predstavujeme Vám najefektívnejší lesný traktor vo svojej kategórii EQUUS 175N.

Nová lesná technika prichádza zo Slovenska
Písmo: A- | A+

Predstavujeme Vám najefektívnejší lesný traktor vo svojej kategórii EQUUS 175N, ktorého hlavnými atribútmi sú robustnosť a vysoká efektivita vykonanej práce spojená s ekonomickou návratnosťou. Traktor sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a spĺňa aj najnáročnejšie súčasné kritériá klientov. Je vybavený najmodernejším hydrostatom s perfektne zvládnutým chladením. Tento vysokovýkonný lesný stroj umožňuje presun po cestných komunikáciách rýchlosťou 40 km/h do vzdialenosti viac ako 100 km! Najnižšie ťažisko v danej triede ho predurčuje na prácu v tých najnáročnejších terénoch!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Medzi prvými sme začali používať najmodernejšie spaľovacie motory triedy STAGE V, zvýšili sme efektivitu transmisie a logiky celého traktora, čo umožnilo ušetriť 20-30% paliva na 1 m3 vyťaženého dreva. Znamená to nielen úsporu paliva a zníženie emisií, ale aj dlhšiu životnosť, lepší pomer ceny a vykonanej práce. V neposlednom rade to prináša vyšší zisk na 1 m3 a teda najvyššiu pridanú hodnotu pre užívateľa!

Potrebujete traktor, ktorý dokáže manipulovať, píliť a prepravovať drevnú hmotu vo veľkých objemoch, náročných terénoch a v krátkych časových úsekoch? Vyberte si z ponuky technických prevedení traktorov EQUUS 175N. Vyšpecifikujte si ho podľa svojich predstáv a vybavte si ho želanou doplnkovou výbavou a vysnívaný traktor je tu pre Vás!

EQUUS

EQUUS

Prémiový bloger
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  57x

Firemný blog výrobcu lesnej techniky. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

reklama

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu