Dievčence

Poznáte dievčatá, ktoré hocikam kam idú, nemajú núdzu o nápadníkov? Hej, nehovorím teraz o takých, ktorých množstvo nápadníkov je nepriamoúmerné počtu kúskov oblečenia, čo majú na sebe, ale o úplne normálnych ( toto sa na konci vyvráti) priemerne pekných babách, ktoré neustále narážajú na tento druh nadväzovania kontaktu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (15)

Časté sú prípady kedy sa tieto dievčatá prechádzajú po ulici a zrazu oproti idúci cyklista vyskočí z bicykla a za svojho pádu jej ho ponúkne, pri jazde MHD majú ponuky od autobusárov na jazdu zdarma s možnosťou sedieť na jeho kolenách. Najbizarnejšie sú prípady, kedy kvôli nim terorista vyskočí z lietadla a otázkou, či nepotrebuje niekoho zbombardovať. Vďaka nim sa mi odhaľujú zákutia tohto sveta, ktoré sa mi doteraz zdali neznáme. Všade kam sa pohnú im z mne neznámych príčin ponúkajú nadštandardné služby.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nebyť týchto báb, tak by som sa doteraz nedozvedela o podobných stretnutiach tohto druhu na Zemi, lebo mne sa samozrejme také niečo nestáva, tak prečo by to malo existovať. Takto sa dozvedám o záhadných veciach, čo sa dejú neustále mimo mňa. Potom ma trápia myšlienky , prečo to existuje práve v jej prípade?. Celé mi to pripadá ako keby sa takéto veci diali na Zemi iba preto, aby skúšali moje pozorovacie a dedukčné schopnosti. Ako inak, veď je to také nepochopiteľné ,že by sa to dalo zaradiť medzi problémy druhu Perpetua Mobile. Tí, ktorí sa s tým už stretli, budú určite so mnou súhlasiť, že to musí riadiť nejaká vesmírna sila. Tieto dievčatá boli vybrané mimozemskými prieskumníkmi, aby svojim nevinným výrazom vábili nič netušiacich mládencov, ktorí ani nevedia ,že na to reagujú, až kým sa nepostavia zo zeme a nespamätajú sa z nárazu do stĺpa. A tak majú za úlohu zistiť trápne spôsoby nadväzovania kontaktov a urobili niečo s tým rozmnožovaním na Zemi, aby ich projekt do školy nezlyhal Veď čo už by to bolo za teóriu, keby v tom zase neboli mimozemšťania! Znie to ako americký scenár na nového Votrelca, ale čisto úprimne mi povedzte ako sa mám došľaka cítiť ja- hlúpy pozorovateľ, ktorému sa len odhaľujú všetky nepoznané stránky tohto sveta a môže sa len na to kukať a s kyjakom za chrbtom ticho závidieť. Veď čo už- vyslovujem objednávku inak ako ona?

SkryťVypnúť reklamu

Používam na úsmev iné svaly ako ona? Alebo celkovo pôsobím menej blbo ako ona?!

Nemyslím to zle ,ale aby sme vyrovnali jing jang v tomto svete výhody týchto dievčat sa dajú využiť aj vo Váš prospech. Keď jej napr. ponúknu zmrzlinu zadarmo, komu ju ponúkne, ak nie svojej kamarátke. Ak má v reštaurácii zľavu na jedlo, je vhodné povedať, že máte spoločný účet. A toho teroristu tiež nevyhoďte, v tomto svete sa ešte zíde.

Erika Farkašová

Erika Farkašová

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

som študent FM UKak mate podobne úvahy ako ja, alebo sa chcete podelit o svoj nazor ,tak mi kludne napiste na mail Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu