Zaviedol to ex predseda parlamentu Danko, ktorého dnes volajú „Semafór“, a hoci skúsený vo funkcii, ktorej sa dlho opäť dožadoval, nedal o tejto norme vôbec hlasovať. Vyhlásil ju len-on čo nie je žiadny fór.
Škodili by sme súčasnému ministrovi Eštokovi, bez jeho nadpráce by to neprešlo. Vraj má byť budúci predseda parlamentu, ktorý podľa Fica ide ako hodinky aj bez predsedu.
Všetci ostatní, ktorí vidia nejaké krízy koalície, vraj klamú. Nezabudol to povedať niekoľkokrát, lebo si stále nebol istý či počuje vlastné slová pochádzajúce z riti, ktoré sa mu plietli na jazyku. Promile opitého politika si neviem „vymyslieť“, ale očividne boli z toho všetci čo poznám, aj nepoznám ale počujem na ulici, doslova otrasení. Morálne škody sú určite napáchané. Fyzické si Danko odrobil pred kamerami, ale inak sa nám všetkým vysmial. Nie je už dlho a vlastne nikdy nebol príkladný politik, keďže zlyháva pravidelne.
Čo si však môžeme myslieť, ked sa parlament stále zaoberá trestným zákonom? Je to škodlivé pre spravodlivosť, aký zmätok a škody dokážu politici pod vplyvom vyrábať. Televízia dodáva dôkaz, že to robia v opitosti.
Opitého šoféra zastavuje polícia a predvádza ho pred trestný súd, ak má viac ako 1,0 promile. Tu vedie vládu opitý premiér a ešte sa nechá zviditeľňovať s chrapúnskym pokrikom, že všetci klamú, ak napíšu čo vidia a počujú. To je ďalšia norma?
Isté je, že rozpočet je schválený, ale je už dnes jasné, že všetkých idú oklamať hovoria odborníci podľa čísiel, ktorým rozumejú a čudujú sa.
Maslový index je teraz v obchode na výber, domáce je predražené a dovážané podstatne lacnejšie. V roku 2025 sa skutočne máme na čo „tešiť!“
Štát, ktorý mal všetkých päť "P", ako tá šikovná žena, roztrhali, oslabili a predávajú nás ako ovce do Ruska, ktoré prevádzkuje jedny z najvýkonnejších jatiek s ľuďmi na svete. Vodka vládne a výsledky vidíme na vlastné oči.
Kto za to môže, stále opití politici? Nestačí že sú opití mocou? Dokedy môžu všetko beztrestne demolovať a šťať nám na hlavu z terasy?