Praha či Bratislava v službách Moskvy?

„Proletári všetkých krajín spojte sa!“

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Pokiaľ siaha moja pamäť, nikto proti dodávkam zbraní akémukoľvek hrdlorezovi,

kdekoľvek na svete pred rokom 1989 neprotestoval. „Proletári všetkých krajín spojte sa!“

"Zabíjajte v mene Lenina" mohol znieť preklad hesla vedeného každý deň na stránkach oficiálne tlače Pravda-Rudé Právo, Práca. Kuba, Maroko, Alžírsko, Líbya, Sýria, Egypt, Angola, Mozambik, Kórea, Vietnam, Etiópia, Sudán, Jemen, Irak, India, do Bolívie išli priamo od nás "partizáni".... Utŕžili sme hanbu, že vyzbrojujeme každého násilníka, ktorý nás požiada o pomoc v národnooslobodzovacom boji za nezávislosť hlavne od USA (pušky, kanóny, lietadlá, míny, Semtex, nástražné systémy-priame atentáty, únosy...)či školíme teroristov, čo prevracajú všetky štáty hore nohami,

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

lebo imperializmus, kapitalizmus a vykorisťovanie.

My chceme predsa len ten mier a užívať si paláce, jachty, poľovačky, ženy, víno, vodku a spev Karla Gotta, ten sa ovšem páčil skoro každému. Bol to talent.

Aj tak je všetko naše národnosocialistické s vidinou že tu raz bude dokonalý komunizmus so všetkými vymoženosťami všetkým podľa potrieb, ale zásluh v prvom rade, lebo článok č.4 Ústavy! Aké to bolo a je stále pokrytectvo, svedčí aj film režisérky Sedláčkovej, „Praha v službách Moskvy...“, za zásluhy dostáva zločinec Kaddafi Rad Bieleho leva od Gustáva Husáka ukazuje dobový záber z filmu, ako charakteristika štátu s najvyššou podporou každému kto platí dolármi, librami či inou "tvrdou" menou. Naša vtedy po vytlačení v Moskve v roku 1953 podozrivo zmäkla.

SkryťVypnúť reklamu

Hanbu bude mať vždy útočník, a ten ju už má ako vyhlásený zločinec Putin. OSN to len potvrdilo a my vieme, aký je klamár a zabijak opozície a kritiky v priamom prenose. Posielame výdatnú pomoc konečne na správnej strane!

Miroslav Ferkl

Miroslav Ferkl

Bloger 
  • Počet článkov:  243
  •  | 
  • Páči sa:  634x

Nie je to predsavzatie, je to pokušenie a žiadosti mojich priateľov, aby som konečne začal písať, skúsme! Zaoberám sa nehnuteľnosťami, oceňujem, riešim stavebné problémy, poruchy, dozorujem stavby, sprostredkúvam predaj, nákup, prenájom, poradím-poslúžim-kým doslúžim! Ešte slúžim, článok o dôchodku dosiahol rekordnú čítavosť. Ak by nám za tieto blogy platili, možno by ten dôchodok, bol aj znesiteľnejší.Ospravedlňujem sa za chyby v textoch, ak sa vyskytnú a ja som ich doteraz neopravil. Redakcia je vážna a časovo náročná práca. Ak nenapíšeme svoj názor, neexistujeme. To je pocit, ktorý ma napadol, keď som si prečítal posledný rozhovor pre slovenské média s Fedorom Gálom v "N"ku. Mal by byť v učebniciach. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

288 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu